Své kabelky považujeme za takzvaný klenot. Je součástí našeho outfitu a musíme uznat, že opravdu kabely hrají velkou roli v outfitech. Díky nim se cítíme pohodlně a bezpečně. My ženy nejčastěji kupujeme kožené kabelky  do práce, protože jak víme tyto krásky využíváme každý den a je velmi nutné aby nás vydržela delší dobu. Dnes si řekneme jaké věci by nám neměly chybět v naší pracovní kabelce a jakou nejvhodnější kabelku si koupit.

1 tip

Pracovní kabelky by měly být hlavně větší. V tomto případě byste měli dívat při koupi na větší rozměr a to ve formátu A4. Díky tomuto formátu se Vám do ní vejdou důležité papíry. Nejlepší pro Vás bude rovněž zvolit v černé barvě. Černá je neutrální a dokonale se hodí ke všem outfitům ať neutrálním nebo barevným. Stačí si vybrat jen tu správnou, která lahodí vašim očím.

2 tip

Jak víme, v naší kabelce nesmí chybět kosmetika. Kosmetika je pro nás velmi důležitá. Takže nezapomeňte si přibalit do své tašky i kosmetickou tašku s make-upem, balzámem, a spirálou.

  Lucie Černá nafotila akty v pražských uličkách

3 tip

Jako další tip, který teď někdo by neměl chybět ve vaší kabelce je voňavka a sprej. Věřte mi tyto dvě věci sou důležité. Každý člověk se potí a někdy je to opravdu nepříjemný zápach a v tom případě nezapomínejte na tyto dvě věci, které jak se říkají Vám zachrání život.

4 tip

Jako další důležitá věc co nesmí chybět ve vaší kabelce je peněženka. Každý z nás určitě vlastní peněženku. je to v podstatě výborná věc díky které máme peníze na pořádku. Vždy vytahujeme peněženku a jak víme, každý si ji všimne. Proto pokud máte již starou peněženku, určitě zvolte koženou peněženku, která Vám určitě

vydrží dlouhou dobu a díky níž peněženka nebude působit levně.

4 tip

Určitě se nám často stává, že když nutně potřebujeme pero, nikdy ho nemáme. A proto byste si měli přibalit do své kabelky alespoň jedno pero, protože nikdy nevíte, kdy ho budete potřebovat. Ať už na podepisování, rychlé vyplnění papírů nebo se také často stává, že Vás o pero požádá nějaký člověk a vy bohužel nemůžete nijak pomoci.

Milé dámy, věříme, že jsme Vám alespoň trochu pomohli k tomu co by nemělo ve vaší pracovní kabelce chybět.

  Nová kabelka je pro mnohé dámy tou největší radostí

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)