- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyJak snadno a levně zaparkovat na letišti?

Jak snadno a levně zaparkovat na letišti?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Cestujete rádi letadlem a jediné, co vám kazí dojem na prožitku ve vzduchu je doprava na letiště a následné parkování? To vám rádi věříme. Zaparkovat na Ruzyni je totiž skutečně umění. Chce to velké štěstí a pevné nervy. Pokud nám po přečtení těchto pár vět dáváte zapravdu, jistě o to víc oceníte informaci, že to jde i jinak.

Parkování na letišti Václava Havla se dá řešit i na úrovni, a to pomocí profesionální služby. Bezproblémové parkování na letišti dokáže zařídit Smile parking. Po objednání služby dojedete se svým vozem pohodlně až na letiště a sekundární přeparkování provede najatý řidič. Už žádné hledání volného místa a následná transfer. Ušetříte drahocenný čas i peníze!

Řešte parkování předem

Vaše auto převezme zkušený řidič a bezpečně jej přeparkuje na parkoviště kousek za letištěm. Při příletu Vás bude auto opět čekat na letišti. Veškeré naše služby jsou plně pojištěny až do 3 000 000 Kč. Cenu za služby si můžete vypočítat přímo na online rezervačním formuláři. Rezervaci můžete provést v klidu vašeho domova a zaplatit při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.

Cena za parkování na letišti v Praze jsou nízké. Mohou se ale lišit podle aktuální vytíženosti parkoviště (směrem nahoru i dolů). Platná je vždy cena zobrazená v průběhu rezervace parkování. Při týdenním odstavení můžete počítat zhruba s cenou okolo 900 korun.

Prevence před covidem

S ohledem na aktuální situaci, týkající se onemocnění koronavirem (COVID-19), byl přizpůsoben proces předání i vyzvednutí vozidel tak, abyste byli ochráněni jak vy, tak zaměstnanci. Nejenže se tak co nejvíce zamezí osobnímu kontaktu, ale zároveň také výrazně urychlí proces odbavení, a to i díky bezkontaktní platbě předem. Z letiště tak můžete odjíždět v rekordním čase a navíc s absolutním pocitem bezpečí.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje