- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPinkilin mobilní seznamka

Pinkilin mobilní seznamka

-

- Komerční sdělení -aktuality

Seznamovací aplikace Pinkilin je dostupná v App Store ke stažení zdarma. Jejím účelem je seznámit se do minuty s mužem či ženou v nejbližším okolí. Vytvořena byla v roce 2015 Michalem Živělou a Danielem Habartem. Od nové mobilní seznamky si plánují její rozšíření mezi pět milionů přístrojů po celém světě do pěti let.

Zakladatelé Pinkilinu – Daniel Habarta a Michael Živěla
Zakladatelé Pinkilinu – Daniel Habarta a Michael Živěla

Jak Pinkilin funguje?

Pinkilin využívá GPS polohu a zobrazí vám pouze nejbližší uživatele v okolí, například ve stejném baru kde jste zrovna vy, ale získat pozvánku můžete i od týpka z vedlejší diskotéky, klubu či baru. Hlavním znakem aplikace je rychlost seznamování. Uživatelé si zašlou přímé pozvánky k seznámení. Mohou se pak klidně sejít nebo si jen napsat či zaslat svou aktuální polohu.

Pinkilin mobilní seznamka

https://www.youtube.com/watch?v=PYUUm-7oZHk

V praxi Pinkilin mobilní seznamka funguje jednoduše. Sedíte v baru či na diskotéce a chcete se pobavit. Rozešlete pozvánky všem klukům či holkám, které se vám líbí. Seznámíte se tak mnohem rychleji. Stačí si otevřít aplikaci, na displeji se vám poté co klepnete na ikonku radaru objeví dívka či muž nacházející se ve vašem nejbližším okolí. Aplikace vám umožní nastavit věkové rozmezí, v jakém má hledat. Nalezenou osobu pak můžete kontaktovat pozvánkou nebo přejít k další.

Jakmile daná dívka či muž obdrží pozvánku, je upozorněn aplikací a pozvání může přijmout či odmítnout. Při přijetí pozvánky může začít elektronická komunikace, kdy za pomoci chatu lze zaslat i fotografii a dvojici nic nebrání reálně se sejít. Jednotlivé pozvánky jsou funkční maximálně 100 minut od odeslání. Denně jich můžete odeslat pět.

Po přijetí pozvánky je spuštěna další funkce časová osa Pinkiline, na kterou se zaznamenávají všechna vaše seznámení. Ke každé osobě můžete přidat telefon, poznámku, hvězdičkově ji ohodnotit i přidat fotku. Ručně na osu lze přidávat i osoby, které aplikaci nevyužívají. Tuto databázi svých vztahů můžete také sdílet.

Svá data na serveru i z telefonu uzamknete pomocí PINu i Touch ID. Pinikilin tak dbá o bezpečí svých uživatelů.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje