- Komerční sdělení -zeny
BydleníJak poznat kvalitní vířivku?

Jak poznat kvalitní vířivku?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vířivka je produkt, který musí milovat úplně každý – vždyť komu by se nelíbila představa odpočinku v příjemně teplé vodě s milióny vzduchových bublinek a dokonalou masáží zad a nohou? Jenže jak vybrat tu pravou, když vám každý prodejce tvrdí, že jen ta jeho vířivka je nejlepší a nejdokonalejší?

Pozor na náklady za provoz vířivky!

Vezměte si kalkulačku a zkuste chvíli počítat. Možná budete překvapeni. Protože některé vířivky mají tak vysokou spotřebu elektrické energie, že provozní náklady už za pár let narostou do takové výše, že dokáží předčit i pořizovací cenu vířivky.

Další věc, která umí vířivku znepříjemnit je nekvalitní materiál stěn vířivky – vodítkem může být většinou cena, ale to nemusí být pravidlo. Levný akrylát má mnohem nižší pevnost, mechanickou odolnost a mění barvu, zvláště vlivem UV záření, máte-li vířivku na zahradě a svítí na ni slunce.

Kvalitní vířivku poznáte i podle konstrukce. Ty nejlepší whirlpooly mají samonosný ocelový rám a vnitřní prostor není vyplněný. Naopak stěny vířivky jsou pečlivě izolované, aby se minimalizovaly teplotní ztráty.

Pečlivě si prohlédněte, jak jsou řešené masážní trysky. Setkáváme se s případy, kdy nejsou dokonale zapuštěné a při ležení vás mohou tlačit do zad.

Vyhněte se nafukovacím vířivkám. Jejich výhodou je cenová dostupnost, ale ta je vykoupena krátkou životností a nízkým počtem masážních trysek, nehledě na pohodlí a efektivitu hydromasáže.

Vířivka na zahradu? Nebo do interiéru?

Přemýšlíte, kde byste ve vířivce relaxovali nejraději? Jednoznačně doporučujeme umístit vířivku ven, do přírody, na zahradu nebo alespoň na terasu. Venkovní vířivka má tu výhodu, že můžete sledovat proměny krajiny, západy slunce a přitom poslouchat zpěv ptáků ve stromech. Díky termokrytu bude vaše vířivka chráněná před chladem a nepřízní počasí i v těch největších mrazech.

Zahradní vířivka se snadno stane nejoblíbenějším místem vaší rodiny nebo společenského setkávání s nejlepšími přáteli. A pokud se nechcete trápit s případným servisem vaší vířivky, vsaďte na kvalitu – doporučujeme evropské výrobce vířivek, kteří mají servisní zázemí a desítky let zkušeností.

Vířivku vybírejte pečlivě, nespěchejte. A určitě si ji nejdříve vyzkoušejte – třeba ve wellness showroom v Praze – Uhříněvsi, kde najdete zástupce německých, španělských a českých vířivek.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje