- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJaké týmy se jistě poperou o medaile na MS...

Jaké týmy se jistě poperou o medaile na MS v hokeji 2016?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Prestižní hokejová událost. Přesně tak bychom mohli označit MS v hokeji 2016. Pokud souhlasíte, podívejte se spolu s námi také na týmy, které by se daly zařadit mezi favority celého šampionátu.

Je samozřejmě jasné, že stát se během hry může cokoliv a tak i papírově slabší soupeř bude moci zazlobit. Na druhou stranu mnohem větší pravděpodobnost je to, že onu šanci na vítězství k sobě přesune právě některý z týmů, které jsou považovány za favority. Ty jsou na každém šampionátu a tak je jasné i to, že se o nich velmi očekává. Podívejme se proto na to, o jaké týmy vlastně konkrétně může jít.

Skupina hrající MS v hokeji 2016 v Moskvě

Celý šampionát je rozdělen na dvě skupiny a tak nejprve začneme tou moskevskou. Zde je určitě jedním z favoritů domácí Rusko, které se bude chtít nejenom ukázat na domácím ledě, ale také oslavit sedmdesát let hokeje na svém území. Nemusí se ale jednat o jediný tým, který má šanci na první místo. Stejně tak dokáže potrápit třeba také Švédsko, které může ukázat, že na MS v hokeji 2016 patří a že má šanci na dobré umístění. Třetím týmem v této skupině, který by mohl být favorit, je určitě Česká republika. Je sice pravdou, že se nám ne vždy daří, ale stále si ještě jako tým dokážeme uchránit určité kvality, které se nám na ledě mohou hodit.

Jak je na tom skupina hrající MS v hokeji v Petrohradu?

Druhá osmice týmů odehraje svou základní skupinu v Petrohradu. I zde se samozřejmě můžeme setkat s několika favorizovanými týmy, které mají šanci na první místo. Jistě nebudeme přehánět, pokud řekneme, že jedním z favoritů na MS v hokeji je Kanada. Tedy takzvaná kolébka hokeje, která pravidelně ukazuje, že může patřit mezi skutečnou světovou elitu. Není ale jediným týmem, jelikož stejně tak si zálusk na první místo dělá také Finsko. Trojici aspirantů na možné vítězství jistě uzavírají Spojené státy americké, které již několikrát ukázaly, že hokej zkrátka hrát umí. A to velmi dobře.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje