- Komerční sdělení -
Bydlení Dobrá postel - základ kvalitního spánku

Dobrá postel – základ kvalitního spánku

-

- Komerční sdělení -
Spánek regeneruje naše tělo a to, jak se vyspíme, ovlivňuje náš celý den. Spánek je pro mnohé pouze jen jediná relaxace, kterou si může dovolit. Dopřejme si tedy masivní postel, na které si dostatečně odpočineme.

Kvalitní postel z masivu

Základem je pořádná postel – tedy postel z masivu 180×200. Ty jsou v současné době tou nejvyhledávanější a nejoblíbenější skupinou mezi zákazníky. Oceňují jednoduchý a funkční vzhled, skálopevnou tuhost a relativně snadnou montáž, popř. demontáž. Důležitým měřítkem při výběru dřevěné postele je druh použitého dřeva – rozlišujeme bukové postele, dubové postele nebo ekonomicky výhodné smrkové postele. Dřevo je vždy ošetřeno bezbarvým lakem. Dále vyžadují speciální řemeslné zpracování, provedení v celo-masivu nebo i atypický rozměr. Nejen že si zákazník může vybrat druh dřeviny, výrobce nabízí i moření dřeva dle nabízeného vzorníku, čímž postýlku zkrášlí v podobě zvýraznění kresby dřeva.

Masivní postele
Masivní postele

Pří výběru postele zákazníkovi záleží i na  doplňcích – laťové rošty ze smrkového dřeva, noční stolky či úložné prostory.

Postele z masivu s úložným prostorem jsou velice žádané. Na výběr je ze čtyř variant rozměrů – tři čtvrtiny postele, prostor celý, půlený a půlený pár. Šuplíky jsou vyrobeny z masivu a vybaveny pojízdnými kolečky s plastovým potahem, aby nedocházelo k opotřebení podlahy.

Postele z masivu jsou krásné a patří k nejvyšší kvalitě. Je pro mnohé nepřekonatelná. Pokud mezi takové zákazníky patříte, budete jistě spokojeni s širokou škálou a s příznivými cenami.

Mohlo by se vám líbit

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání splnit.  Skvělou snídani si můžete objednat nejen prostřednictvím e-shopu pekařství, ale...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete chtít pro svého drobečka jen to nejlepší. V posledních letech...
- Komerční sdělení -

Měkká náruč mikroplyše

Jedním z nejoblíbenějších materiálů ložního povlečení je v současné době mikroplyš. Oceníte u něho nejen příjemný pocit na omak, ale také...

Už jste četli?

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete...
- Komerční sdělení -

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje