- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiProč by vás měl zajímat prodej obrazů v Galerii...

Proč by vás měl zajímat prodej obrazů v Galerii Kodl?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Důvodů, proč navštívit výstavní galerie, je jistě mnoho. Můžete se pokochat uměním, nasát zajímavou atmosféru, odpočinout si od všedního shonu, využít prodej obrazů a načerpat energii. Pokud se o obrazy zajímáte, určitě jste už v mnoha galeriích byli. Pokud ale umění nepatří mezi vaše koníčky, je možná galerie neprobádaným místem, na kterém jste nikdy nebyli. Zkuste to změnit. Galerie Kodl bude bavit nejen dospělé, ale možná i děti. Nezbývá, než to vyzkoušet.

kodl
Prodej obrazů

Prodej obrazů může být nevšedním zážitkem

Výstava obrazů může být příjemnou podívanou i pro laickou veřejnost, Někdy je dokonce spojena s prodejem obrazů, takže pokud se vám něco zalíbí, můžete si to koupit. Galerie mohou být různorodé, zahrnovat historická díla i moderní umění. V galerii Kodl, která je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších v Praze, si každý vybere to své. Konají se zde různé akce a dražby, které stojí za návštěvu.

Aukce s prodejem obrazů stoj za vidění

Pokud jste ještě žádnou aukci s prodejem obrazů naživo neviděli, stojí za to najít si na ni čas. Můžete být pouhými diváky, i tak vás atmosféra pohltí. A kdo ví, možná příště budete dražit i vy. Kromě cenných děl za miliony korun se draží i krásné obrazy za zlomek jejich ceny, zejména pokud jsou od nepříliš známých autorů. Za pár let budete mít možná doma cenný kousek! A pokud ne, nevadí, když se vám obraz líbí, není tak důležité, zda má velkou hodnotu.

Koupě a prodej obrazů- zajímavá investice

Prodej obrazů může představovat i zajímavou formu investice. Máte-li nějaké volné finanční prostředky, investovat je do umění nemusí být špatný nápad. Nechte si poradit, nápomocný může být i profesionální odhad hodnoty obrazů, jak při jejich prodeji, tak při nákupu, abyste se nenechali napálit. Tyto služby nabízejí v Galerii Kodl.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje