Studijní pobyt v zahraničí  by vám měl přinést nejen zlepšení v angličtině, němčině, španělštině,.. Cílem jazykových pobytů pro děti je osamostatnění se, poznávání nových lidí, jiné kultury.

Jazykový pobyt

Jazykový pobyt

Co si z jazykového pobytu odneseš?

  • Nová přátelství
  • Vylepšenou angličtinu
  • Certifikát o úspěšném složení jazykové zkoušky
  • Výbornou položku do pracovního životopisu
  • Mnoho zážitků na celý život
  • Osamostatníš se
  • Rozšíříš si obzory
  • Naučíš se toleranci k jiným kulturám

Studia si můžeš různě kombinovat

Školy, kam se vypravíš na jazykový kurz nabízejí zpravidla moderně vybavené třídy, mimoškolní aktivity a nejrůznější společenské akce. Navíc si můžeš namíchat individuální a intenzivní lekce, kombinovat mezi dvěma školami. Rovněž je možné kombinovat studium se stáží a nebo prací. Mnoho škol má třídy výhradně pro cizince a úroveň výuky je nastavena dle pokročilosti studentů.

Především se naučíš komunikovat

Výhodou je jazykový pobyt s ubytováním v hostitelské rodině. Ochutnáš jejich tradiční pokrmy, dozvíš se o jejich rodině, původu i rodinných tradicích. Díky komunikaci v angličtině si ji řádně procvičíš.  Navíc poznáš místa a města ve vybrané zemi, můžeš si vyzkoušet místní hromadnou dopravu, projít všechny památky, nakoupit suvenýry či ochutnat místní speciality.

  3 tipy na zdravé a rychlé podzimní polévky

Rozhodně je lepší zvolit studium v zahraničí na několik měsíců. Zvolením vhodné lokality zaplatíte za tento delší pobyt méně než ve vyhledávaných destinacích na pár dní. Jak by se ti líbilo strávit dva měsíce v Torontu, ve Francii nebo na Maltě?

Zkušenosti s pobytem časem zúročíš v dalším studiu a při své budoucí práci. Navíc se osamostatníš. Jazykové pobyty pomáhají duševnímu i osobnímu růstu. Získáš odvahu a sebedůvěru. Studium v zahraničí ti pomůže získat práci v marketingu, mezinárodním obchodě či vládních službách. Budoucí zaměstnavatelé tuto položku vidí v CV velmi rádi.

http://www.study.cz/

Related post

Cestování

Využití jazykových dovedností zkušeností v budoucím zaměstnání

Comment(0)