- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVybíráme kvalitní hračky pro děti

Vybíráme kvalitní hračky pro děti

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každé malé dítě preferuje hračky před vším ostatním. Pokud nevíte, co koupit Vaší ratolesti k Vánocům, ale také ke svátku, či narozeninám, nic nezkazíte krásnou hračkou, kterou se dítěti zavděčíte. Avšak musíte vybírat s rozvahou, protože ne každou hračkou, u dítěte uspějete.

Co vybrat?

V dnešní době je výběr hraček opravdu nekonečný a neuvěřitelný, ať vejdete do jakéhokoli hračkářství, určitě se cítíte jako v říši divů a vy absolutně netušíte po čem sáhnout. V reklamách se to zejména před Vánoci hemži snad všemi hračkami, ale nikde nemáte jistotu, zda hračky opravdu splňují to, co by splňovat měli, ale také zda jsou kvalitní a vhodné pro Vaše dítě.

Důležitou podmínkou pro hračku je, aby dítě bavila. Ve výběru nebudete tolik tápat, pokud vypozorujete, co Vaše dítě baví, s čím si hraje, nebo co ho nejvíce zajímá. Je známá věc, že pro holčičky jsou panenky, všelijaké nádobíčko apod. a pro chlapce zejména auto, roboti, nebo různé simulátory. Dáme Vám pár tipů, díky kterým budete s výběrem jistější.

Robot Zigy

Hitem, který převládá mezi hračkami, je Robot Zigy, s funkcí rozpoznání hladu a IR dálkovým ovládáním. A proč zrovna tento robot? Je to interaktivní Zigybot. Dokáže rozpoznat až 17 českých vět, nebo frází a dokáže na ně zareagovat opravdu vychytanými odpověďmi. Robot také na Váš povel dokáže provést určit akci.

Mezi přednosti robota také patří, že dokáže změřit teplotu v dané místnosti a na Váš dotaz ji okamžitě zodpoví. Na Váš povel dokáže vyprávět tři příběhy na různá témata. Umí také zazpívat tři kosmické písničky.

Pokud chcete, robot nahraje Váš hlas a převede ho do jiného hlasu. Zigy umí také tancovat! Robota můžete ovládat dvěma různými způsoby – buďto svým hlasem, nebo IR dálkovým ovladačem. Zigy robot je vhodný jak pro holčičky, tak pro kluky, ale mnohem lépe si s ním vyhraje každý kluk.

České panenky

České panenky jsou opravdu skvělou hračkou pro všechny holčičky. Zakoupit je můžete v různém provedení, a hlavně si můžete být jisti, že je to kvalitní český výrobek. Panenky mají různé typy a barvy vlasů, takže je jen na Vaší ratolesti, která se jí bude líbit nejvíce. Na panenky lze samostatně kupovat také oblečení, které pak dítě může na panence kombinovat.

Česká panenka s dlouhými vlásky – blondýnka

Velkým hitem mezi českými panenkami je panenka s dlouhými vlasy, velikosti 32 cm blondýnka. Jedná se o nejprodávanější panenku, která je na trhu. Je celoplastová, má mrkající oči, pohyblivé ruce i nohy a opravdu kouzelný výraz ve tváři. Holčičky si jí zamilují díky jejím dlouhým blonďatým vlasům, které jsou po celé délce její hlavy.

Na panenku lze dokoupit oblečení a převlékat si jí dle libosti. Panenka je vyrobena opravdu z kvalitního materiálu, takže je vhodná pro každou holčičku.

Miminko v sáčku

Opět se jedná o českou panenku 50 cm – miminko v sáčku. Tato krásná panenka má hadrové tělíčko, ale ruce, nohy, i hlava jsou vyrobeny z plastu. Panenka má mrkající oči a roztomilý výraz ve tváři.

Na panenku se taktéž dá dokoupit oblečení. Říká se jí miminko v sáčku, protože je balena v sáčku se závěsem. Vhodná pro holčičky každého věku.

Kde hračky nakupovat?

Co se zkusit podívat na stránky hračkářství www.dino.cz a vybrat dítěti ten nejlepší dárek, díky kterému budou mít v očích jiskřičky štěstí? Hračky Dino mají nejen kamennou prodejnu, ale pokud patříte mezi ten typ člověka, který se nerad rve mezi davy, můžete zkusit i online nakupování na internetu z pohodlí Vašeho domova, či práce.

Dino mají nepřeberné množství hraček, na které si jen dokážete vzpomenout a mimo to, sežene u nich nejen hračky, ale také výbavu, kterou potřebují ti nejmenší.

Ať se rozhodnete pro jakoukoli hračku, v hračkářství Dino rozhodně vedle nešlápnete. Důraz klade zejména na kvalitu a pestrost výběru veškerých hraček. Neváhejte a podívejte se na nabídku, které hračkářství nabízí na internetu, nebo navštivte kamenný obchod osobně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Press-News.cz

e-Žena.cz

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje