Každé malé dítě preferuje hračky před vším ostatním. Pokud nevíte, co koupit Vaší ratolesti k Vánocům, ale také ke svátku, či narozeninám, nic nezkazíte krásnou hračkou, kterou se dítěti zavděčíte. Avšak musíte vybírat s rozvahou, protože ne každou hračkou, u dítěte uspějete.

Co vybrat?

V dnešní době je výběr hraček opravdu nekonečný a neuvěřitelný, ať vejdete do jakéhokoli hračkářství, určitě se cítíte jako v říši divů a vy absolutně netušíte po čem sáhnout. V reklamách se to zejména před Vánoci hemži snad všemi hračkami, ale nikde nemáte jistotu, zda hračky opravdu splňují to, co by splňovat měli, ale také zda jsou kvalitní a vhodné pro Vaše dítě.

Důležitou podmínkou pro hračku je, aby dítě bavila. Ve výběru nebudete tolik tápat, pokud vypozorujete, co Vaše dítě baví, s čím si hraje, nebo co ho nejvíce zajímá. Je známá věc, že pro holčičky jsou panenky, všelijaké nádobíčko apod. a pro chlapce zejména auto, roboti, nebo různé simulátory. Dáme Vám pár tipů, díky kterým budete s výběrem jistější.

Robot Zigy

Hitem, který převládá mezi hračkami, je Robot Zigy, s funkcí rozpoznání hladu a IR dálkovým ovládáním. A proč zrovna tento robot? Je to interaktivní Zigybot. Dokáže rozpoznat až 17 českých vět, nebo frází a dokáže na ně zareagovat opravdu vychytanými odpověďmi. Robot také na Váš povel dokáže provést určit akci.

  Máte doma malého fotbalistu? Co všechno to obnáší?

Mezi přednosti robota také patří, že dokáže změřit teplotu v dané místnosti a na Váš dotaz ji okamžitě zodpoví. Na Váš povel dokáže vyprávět tři příběhy na různá témata. Umí také zazpívat tři kosmické písničky.

Pokud chcete, robot nahraje Váš hlas a převede ho do jiného hlasu. Zigy umí také tancovat! Robota můžete ovládat dvěma různými způsoby – buďto svým hlasem, nebo IR dálkovým ovladačem. Zigy robot je vhodný jak pro holčičky, tak pro kluky, ale mnohem lépe si s ním vyhraje každý kluk.

České panenky

České panenky jsou opravdu skvělou hračkou pro všechny holčičky. Zakoupit je můžete v různém provedení, a hlavně si můžete být jisti, že je to kvalitní český výrobek. Panenky mají různé typy a barvy vlasů, takže je jen na Vaší ratolesti, která se jí bude líbit nejvíce. Na panenky lze samostatně kupovat také oblečení, které pak dítě může na panence kombinovat.

Česká panenka s dlouhými vlásky – blondýnka

Velkým hitem mezi českými panenkami je panenka s dlouhými vlasy, velikosti 32 cm blondýnka. Jedná se o nejprodávanější panenku, která je na trhu. Je celoplastová, má mrkající oči, pohyblivé ruce i nohy a opravdu kouzelný výraz ve tváři. Holčičky si jí zamilují díky jejím dlouhým blonďatým vlasům, které jsou po celé délce její hlavy.

  Doučování na míru pro vaše děti

Na panenku lze dokoupit oblečení a převlékat si jí dle libosti. Panenka je vyrobena opravdu z kvalitního materiálu, takže je vhodná pro každou holčičku.

Miminko v sáčku

Opět se jedná o českou panenku 50 cm – miminko v sáčku. Tato krásná panenka má hadrové tělíčko, ale ruce, nohy, i hlava jsou vyrobeny z plastu. Panenka má mrkající oči a roztomilý výraz ve tváři.

Na panenku se taktéž dá dokoupit oblečení. Říká se jí miminko v sáčku, protože je balena v sáčku se závěsem. Vhodná pro holčičky každého věku.

Kde hračky nakupovat?

Co se zkusit podívat na stránky hračkářství www.dino.cz a vybrat dítěti ten nejlepší dárek, díky kterému budou mít v očích jiskřičky štěstí? Hračky Dino mají nejen kamennou prodejnu, ale pokud patříte mezi ten typ člověka, který se nerad rve mezi davy, můžete zkusit i online nakupování na internetu z pohodlí Vašeho domova, či práce.

Dino mají nepřeberné množství hraček, na které si jen dokážete vzpomenout a mimo to, sežene u nich nejen hračky, ale také výbavu, kterou potřebují ti nejmenší.

Ať se rozhodnete pro jakoukoli hračku, v hračkářství Dino rozhodně vedle nešlápnete. Důraz klade zejména na kvalitu a pestrost výběru veškerých hraček. Neváhejte a podívejte se na nabídku, které hračkářství nabízí na internetu, nebo navštivte kamenný obchod osobně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Press-News.cz

e-Žena.cz

Related post

Děti Poradna Psychologie

Záškoláctví: Kdy jde jenom o zakázané ovoce a kdy skrývá závažnější problém?

Zvířata

Pes a dítě, bude to fungovat?

Děti Poradna Zprávy

Nechte děti „pomáhat“

Comment(0)