Zjednodušte svůj život, pomocníkem vám bude platební příkaz.

Točí se vám hlava z upomínek , zadejte ,,platební příkaz“.Pokuty za pozdní splatnost?Platebním příkaz vše vyřeší za vás .Využijte nové  služby “Moje Inkaso”, která se postará o to, abyste měli všechny vaše platby uhrazeny ještě před datem splatnosti. Vyzkoušet ji můžete zcela zdarma, a to bez závazků na internetových stránkách www.mojeinkaso.cz.

Platební příkaz odstraní vaše starosti.

Z nejnovějších statistik vyplývá, že celá čtvrtina Čechů nehradí své účty včas a celých 10% národa zapomíná platit opakovaně. Tito lidé se tak zbytečně dostávají do stresových situací, které končí zpravidla vysokými sankcemi. Stát se takzvaným neplatičem je totiž opravdu jednoduché. Nemusíte být ve špatné finanční kondici, stačí pouze zapomenout vyřídit své platby ve stanoveném termínu. Tento úkol se stává stále náročnějším, a to hlavně kvůli vzrůstajícímu počtu platebních příkazů, které musí průměrný Čech uhradit. Na osobu připadne měsíčně přibližně až 10 transakcí. Platební příkaz  zabrání  tomu, abyste se stali nechtěnými dlužníky.

  5 typů dlužníků - do které skupiny patříte vy?

Moje Inkaso AktualityCZ

Novinka ve využití platebních příkazů

Na český trh nyní přichází zcela nová služba “Moje Inkaso”, která převezme odpovědnost za všechny platby a umožní svým klientům jednoduché a bezstarostné vyřízení všech  platebních příkazů v řádném termínu. Strach, že se vám zpozdí výplata a vy tak nebudete schopni vyřídit své závazky včas, už mít nemusíte. Stačí pouze přeposlat jakýkoliv platební příkaz formou sms, e-mailem či mms a služba “Moje Inkaso” okamžitě transakci zpracuje a bez prodlení zaplatí za vás. Už nikdy se tak nebudete muset zaobírat množstvím plateb, které na vás každý měsíc čekají. Všechny se díky službě “Moje Inkaso” sloučí do jedné jediné, která vám bude vystavena na konci období spolu s podrobným výpisem všech uhrazených transakcí. Budete tak mít dokonalý přehled o tom, kolik a za co přesně platíte. Online aplikace vám navíc umožní průběžně sledovat stav realizovaných i plánovaných plateb.

Moderní služby formou platebních příkazů

Moderní služba “Moje Inkaso” má potenciál stát se nejrozšířenějším platebním nástrojem a je určena širokému spektru uživatelů bez ohledu na věk. Její hlavní výhodou je jednoduchost, rychlost a přehlednost.Zadáním platebních příkazů se  zbytečně nepřipravíte o své těžce vydělané peníze, ušetříte čas i starosti. Vyzkoušejte ještě dnes službu “Moje Inkaso”, a to zcela ZDARMA na internetových stránkách www.mojeinkaso.cz.

Moje Inkaso Svět-Ženy.cz

Post by admin

Related post

Finance

Pomůžeme vám jak nebýt neplatič.

3 komentáře