- Komerční sdělení -
Bydlení Půdní vestavba je skvělý prostor pro bydlení

Půdní vestavba je skvělý prostor pro bydlení

-

- Komerční sdělení -

Domy se sedlovou střechou mají tu výhodu, že mají velkou půdu, kam může schovat sezónní vybavení, jako jsou lyže, sáně nebo také staré věci, které by se jednou v budoucnu mohly hodit. Je však škoda tento velký prostor nevyužít pro bydlení! Obytné podkroví můžete využít v případě, máte-li hodně dětí, každé tak může mít vlastní pokoj. Lze z něj vybudovat také krásný byt pro celou rodinu!

Využijte prázdnou půdu

Rekonstrukcí půdy a její přípravou pro vestavbu vyřešíte mnohé potíže – například se střechou. Střechou totiž může unikat teplo, při myšlence půdní vestavby je však potřeba prostor náležitě zateplit. Zároveň vyřešíte problémy se střechou obecně, například častý problém zatékání.

Půdní vestavba

Prostory půdní vestavby jsou často ty nejprosvětlenější v celém domě, protože jsou nejblíže slunci. Celý dojem tak bude vždy vzdušný a dostatek světla dodá prostoru na útulnosti.

Půdní vestavba zvýší hodnotu nemovitosti

Prostory půdy představují atraktivní prostory, které svým atypickým tvarem dovolují experimentovat s nábytkem a vybavením. Protože kvůli střeše nebude tolik místa na zbytečné skříně, budete třikrát přemýšlet, než nějakou pořídíte. Tím značně ušetříte, protože koupíte jen to, co doopravdy potřebujete.

Půdní vestavba však také zvýší hodnotu nemovitosti. Mnohé domy jsou totiž v dezolátním stavu právě kvůli střeše, o kterou se jejich majitelé nestarají tak, jak by měli. V případě rekonstrukce a následném bydlení v těchto prostorách pod střechou se všechny závady podchytí včas a tak celá stavba vydrží déle.

Ušetřete s nízkoenergetickou stavbou

Zajímáte se o nízkoenergetické domy? Jsou to domy, které šetří vaše peníze, nemusíte je totiž tolik vytápět a také pracují s užitkovou vodou. Pokud byste chtěli takový dům, samotnou půdní vestavbu nebo tyto dva projekty zkombinovat, s projekty vám pomůže ateliér Ultra.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

Mohlo by se vám líbit

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání splnit.  Skvělou snídani si můžete objednat nejen prostřednictvím e-shopu pekařství, ale...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete chtít pro svého drobečka jen to nejlepší. V posledních letech...
- Komerční sdělení -

Měkká náruč mikroplyše

Jedním z nejoblíbenějších materiálů ložního povlečení je v současné době mikroplyš. Oceníte u něho nejen příjemný pocit na omak, ale také...

Už jste četli?

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete...
- Komerční sdělení -

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje