- Komerční sdělení -zeny
BydleníPořiďte dítěti vlastní hřiště! Na co si dát pozor?

Pořiďte dítěti vlastní hřiště! Na co si dát pozor?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Děti je někdy dost těžké udržet venku na čerstvém vzduchu. Pokud vlastníte domek se zahradou, máte velkou výhodu. Když dětem pořídíte jejich vlastní hřiště, možná budete mít problém opačný – dostat je domů. Poradíme vám, na co vše si musíte při výběru dětského hřiště dát pozor a podíváme se na konkrétní modely.

Dětská hřiště a zahradní domky

Dětská hřiště musí být v první řadě bezpečná. Důležitý je materiál a stabilita konstrukce. Nejlepší volbou jsou dětská hřiště s konstrukcí ze dřeva. Tento materiál je pevný a odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám. U konstrukce je třeba dbát na to, aby byly skryty všechny spojovací šrouby a jiné díly. Vysoká stabilita je zaručena u konstrukcí, které se usazují do štěrkového lože.

Variabilita

Na trhu jsou k dostání dětská hřiště v různých provedeních a velikostech. Platí, že čím více prvků hřiště má, tím více zábavy pro děti nabízí. Kompletní hřiště se skluzavkou, houpačkou, domečkem, lezeckou stěnou a třeba ještě provazovým žebříkem pořídíte za více než 30 000 Kč.

Zdá se vám cena příliš vysoká? Řešení nabízí dětská hřiště české výroby Herold. V nabídce je několik variant hřišť, která se vyznačují vysokou variabilitou. Oblíbené je Dětské hřiště Herold Variant 150 A. Jako první si koupíte základní verzi hřiště, ke které podle vašich možností budete dokupovat další prvky. Děti díky tomu hřiště neomrzí. K tomuto modelu lze koupit skluzavku, provazový žebřík a další zábavné prvky.

Pokud je pro vás investice do hřiště stále moc vysoká, bude se vám zamlouvat Skluzavka Monkey“s Home Alenka 150. Jedná se o set houpačky se skluzavkou, na kterém se děti také vyřádí.

POZOR: Před nákupem hřiště je třeba správně změřit prostor na vaší zahradě!

Kde koupit výhodně?

Dětská hřiště koupíte v obchodě Skluzavky.cz. Aktuálně nabízí výhodné ceny! Kromě hřišť zde koupíte zahradní domky Herold české výroby.

Tiskové Zprávy

Předchozí článek
Další článek

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje