Kdo by si nepřál, aby na jeho rozlučku se svobodou nebo soukromou narozeninovou oslavu účastníci nezapomněli ještě po letech? V současnosti však není uspořádání podobné výjimečné akce nijak jednoduchou věcí, protože lidé jsou přesyceni různými zážitky, jichž dnešní doba nabízí nepřeberné množství. Zárukou skvělé zábavy je pořádání podobné události na lodi Valerie Selene, která se může chlubit celou řadou pozitivních referencí od spokojených klientů, kteří využili jejích služeb.

Párty loď Valerie Selene láká hosty svým špičkovým moderním vybavením

Pražská párty loď Valerie Selene disponuje vším, co je k pořádání mimořádné akce potřeba. Má prostornou letní taneční palubu, kvalitní ozvučení s moderní bluetooth technologií, LED osvětlením paluby a letním barem s bohatou nabídkou alka i nealka. Je pouze na pořadateli akce, jestli upřednostní catering nebo vlastní občerstvení. Realizace podobné společenské akce na lodi má navíc tu významnou výhodu, že se není třeba obávat toho, že by si někdo stěžoval na rušení nočního klidu.

  Zážitek jako žádný jiný

Párty na lodi Valerie Selene lze pořádat v libovolnou denní dobu

Nabídka plaveb po Vltavě se sice dnes neomezuje pouze na loď Valerie Selene, ta je však opravdovou zárukou mimořádného zážitku již díky své délce 17 m, která z ní dělá největší pražskou privátní párty loď. Nástupní a výstupní bod je vždy v Praze Holešovicích a po dobu plavby je garantované bezplatné parkování automobilů. Maximální počet cestujících osob je 12 a pro konání akce si je možné vybrat libovolnou denní dobu od brzkého odpoledne po pozdní noční hodiny.

Kontaktní údaje

Pro případné zájemce je důležitá informace o kontaktních údajích. Rychlá rezervace: Tel.: 281 932 666, Email: http://www.partylodvalerie.cz/. K pořádání větších akcí je možné domluvit se na jejím zorganizování na větší osobní lodi Jan Plezer.

Post by admin

Comment(0)