- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiCo si pořídit z modré barvy?

Co si pořídit z modré barvy?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Modrá je dobrá. Toto je obecné pravidlo, které platí stále. Modrá barva uklidňuje, přináší pohodu, umíme při ní relaxovat. Modrá je dobrá i v módě. Je to barva, kterou musí mít každá žena bezpodmínečně v šatníku. Snadno se k ní kombinují ostatní barvy a můžeme dokonce tvrdit, že k ní pasují skoro všechny barevné variace. Modrá barva je oblíbenou barvou pro všechny věkové kategorie a tak si ji mohou dovolit nosit všechny ženy. Už dávno to není barvou mužských obleků, ale naopak v oblibě ji má více a více žen. Které věci by neměly v našem šatníku chybět v modré barvě?

Sakový komplet

Ano, komplet. To neznamená pouze kalhoty nebo jen sako. IN je momentálně komplet v jedné barvě. Právě v tmavé modré barvě vyzní ženská postava přímo ideální, protože tmavá modrá nese stejné vlastnosti jako černá, tedy upravuje naši postavu. Ideální je modrý komplet i proto, že se tak nebudeme držet klasické černé nudné barvy. Milé dámy, zkuste i experimentovat a pořiďte si sakový komplet i v krásně modré pastelové barvě. Pastelové barvy momentálně velmi letí a tak ukážete, že módě opravdu rozumíte a takovou nebeskou barvou přinesete i klid do okolí, ve kterém se budete momentálně nacházet. Nebudete mít ani potíže volit doplňky, neboť při této barvě se volí velmi jednoduše.

Kožená kabelka

Vlastnit koženou kabelku v modré barvě je přímo nutnost. Je to proto, že vybočuje tak z klasické rutiny tmavé černé barvy, ale zvolíme něco, co náš outfit oživí. Je třeba si uvědomit, že máme opět na výběr ze dvou variant, tedy zda sáhneme po živé nebo tmavé modré barvě. Určitě byste si měli pořídit obě, ale pokud se rozhodujete jen mezi jednou, tak sáhněte po tmavé barvě. Lépe a snadněji se kombinuje jako světla. Je tak velmi snadno kombinovatelná jako černá kožená kabelka. Dámy, které nosí modrou koženou kabelku působí vždy elegantně, luxusně a decentně. Tak chce vypadat přece každá z nás.

Modré punčošky

Možná si kladete otázku, proč právě punčošky v modré barvě? Je to proto, že chceme, abychom na ulicích potkávali dámy, které nenosí jen klasické barvy punčoch jako tělová nebo černá. A chceme, abyste hýřili barvami. Jelikož víme, že barevné punčocháče si nemůže dovolit každá žena, tak proto doporučujeme alespoň modré punčošky. Jelikož nesou stejnou vlastnost jako černé, tak víme, že nám upraví a zvýrazní štíhlost našich nohou. Vždyť právě proto nosíme  v oblibě černé punčošky či silonky. Zkuste však trochu experimentovat.

Milé dámy, přinesli jsme vám opravdu mini seznam věcí, které si musíte nutně pořídit do vašeho šatníku v modré barvě. Pokud tyto věci nemáte, tak šup do obchodu nebo na internet a určitě si tyto tři věci pořiďte v modré barvě. Je to přímo nutnost. Zkuste upustit od tradiční černé a sáhněte po něčem jiném. Sáhněte po barvě, která přináší klid a uvidíte, čím více se budete na sebe v zrkladle dívat, jak jste oblečená v modré barvě, tím více klidu vám přinese do vašeho života.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje