- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiI bydlení v podnájmu lze pojmout jako svoje

I bydlení v podnájmu lze pojmout jako svoje

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pojem můj dům, můj hrad bezezbytku platí pro obyvatele malé garsonky, velkého činžovního bytu, panelákového bydlení i šťastlivce, již mají svůj vlastní dům. I když by se mohlo zdát, že péče o garsoniéru je jednodušší než o rozlehlou vilu, záleží na každém, jak svoji úlohu obyvatele pojme. Každé bydlení, kde bydlící naleznou svůj klid, šťastnou atmosféru u rodinného krbu v kruhu svých nejbližších nebo čtyřnohých mazlíčků lze opečovávat jednoduše a s láskou tak, aby se v něm početná rodina i single obyvateli cítil v pohodě a bezpečí.

Byt v pronájmu, nebo vlastní?

Mládež, která vyletí z rodinného hnízda do vlastního nebo do pronájmu, je osvobozena od dennodenních komentářů rodičů a užívá si nabytý pocit svobody. I s minimem prostředků lze pronajatý, studentský nebo kolejní byt či pokoj zařídit vším potřebným i zkrášlujícím. Záleží na každém, zda chce investovat do hromady spotřebičů, knihovny plné knížek nebo hudební aparatury. Bydlící má přece nárok na své vlastní zájmy, podle nichž si interiér uzpůsobí. Pravdou ovšem je, že bez hezké malby, tapet, reprodukcí, plakátů či originálních obrazů působí každý příbytek smutně. Nezapomínejte ani na nějakou květenu v závislosti na vaší schopnosti se o ni pravidelně starat.

Útulný dům utvářejí hlavně jeho obyvatelé

Nezáleží na tom, zda disponujete větším či menším obnosem financí. Dům by se měl zařídit hlavně účelně, nepřeplácaně a především tak, aby údržba a udržování pořádku byly co nejjednodušší. Někomu nevadí výzdoba, na niž se chytá prach, protože jej baví pobíhat s prachovkou. Lenivějším či zaměstnaným lidem se vyplatí interiér vybavit tak, aby s úklidem bylo co nejméně práce. S domem bývá většinou spjata aspoň malá zahrádka. Nezanedbejte ani tu. Za odměnu vám poskytne vítané útočiště.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje