Rtěnka na rtech ženy působí smyslně, vášnivě, ale někdy i odpudivě. Závisí to na tom, jakou rtěnku si pořídime, jak si ju naneseme a zda si ju předběžně kontrolujeme. Trh s kosmetickými potřebami nabízí neskutečné množství rtěnek od kvalitních až po méně kvalitních značek. Někdy si lámeme hlavu nad tím, která rtěnka je tá správná. Nevíme si vybrat mezi kvalitou, značkou či barvou. Tomu se však v dnešním článku věnovat nebudeme. Budeme se věnovat kategoriím, ke kterým můžeme rtěnku kombinovat.

Nehty

Sladit rtěnku a nehty je velmi populární a u žen velmi oblíbené. Častokrát se tato kombinace nosí hlavně v případě, kdy jde o výrazné barvy rtěnky a také barvy nehtů. Ženy, které takovou kombinaci nosí jsou detailistka, protože si takovou barevnou kombinaci nevšimneme na první pohled. Důležité je ladit ve stejné barvě i nehty na rukou a nohou. Samozřejmě toto je důležité v letním období, protože v zimě bosé nohy nenosievame.

Kožená kabelka

Kožená kabelka v barvě rtěnky působí v každém outfitu dokonale. Je to také detail, který využíváme hlavně v případě, pokud nemáme co ke barvě kožené kabelky sladit. Pořídit si barvu rtěnek ve výrazných barvách kožených kabelek, které vlastníte hodnotíme jako pozitivní krok. Samozřejmě barevná škála kabelek je taková, že není možné ke každé doladit i rtěnku. Však jako byste sladili zelenou koženou kabelku s rtěnkou na rtech?

  5 důvodů proč jsou SPD boty na kolo lepší než běžné boty

Boty

Barevně ladit boty a rtěnku je podobný tah jako při ladění kožené kabelky a barvy rtěnky. Využívá se také v případě, kdy máte výrazné lodičky například v krvavé červené barvě, ale ve svém šatníku jste nenašli nic, co byste k nim doladili. Vezmete tedy krvavě rudú rtěnku a ukážete, že jste dáma, která nepotřebuje nad svým outfitem přemýšlet celý den, ale staví na jistotu, volí rtěnku v barvě svých bot.

Oblečení

Kombinovat oblečení a rtěnka není až tak nutné. Je lepší v tomto případě vsadit na kontrasty a ponechat tuto hru doplňkům. Pokud však máte chuť zvolit nějaké oblečení v barvě rtěnky, tak určitě ne komplet celý outfit. Úplně postačí pokud v barvě rtěnky zvolíte nějaký top nebo nějaké kalhoty, případně jen sako. Jedna část oblečení zcela postačí. Nezahaľujte se od hlavy až k patě do jedné barvy. Naopak stavte na kontrasty.

Náušnice

Doplňky jako náušnice, hodinky či náramek se nedá až tak nějak extra kombinovat s barvou rtěnky. Barevná paleta těchto doplňků je sice širší než barvy rtěnky, ale v tomto případě bychom byli až moc velký detailisté, abychom se snažili o takové kombinace. Proto si netrapte hlavu s těmito možnostmi, raději hledejte barevné variace při kožených kabelkách, botách či nehtech. V tomto případě bude vaše snaha opravdu opodstatněná.

  Šetrná metoda prodloužení vlasů? Clip in vlasy

Kombinace barvy rtěnky s prvky oblečení je taková módní hra. V tomto případě stavte na kontrasty a myslete na to, že méně je někdy více. Raději volte výrazné barvy, ale nevolte je ve velkém množství. Postačí opravdu dvě nebo tři stejné barvy na celém outfitu. Hra s rtěnkou je v podstatě hra s detaily.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)