- Komerční sdělení -zeny
BydleníPůdní schody Fakro - skládací, stahovací nebo vysouvací?

Půdní schody Fakro – skládací, stahovací nebo vysouvací?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Půdní schody Fakro jsou sázkou na jistotu, jestliže poptáváte špičkovou kvalitu. Nabízí je internetový obchod milpe.cz, ve kterém můžete vybírat hned z několika precizně zpracovaných modelů. Podívejte se, jestli jsou lepší skládací, stahovací nebo třeba vysouvací schody Fakro. Blíže vás seznámíme s těmito variantami a doporučíme to nejvhodnější řešení.

Jaké půdní schody Fakro zvolit

Skládací schody jsou nejčastěji prodávaným provedením. Běžně jsou vybaveny třídílným žebříkem s možností snadného rozložení. Jejich provedení je dřevěné nebo kovové, většinou s přírodním nebo bílým poklopem. Skládací schodiště umožňuje velmi snadnou obsluhu a schody tak rozložíte během chviličky. Tyto schody mají dvojité spojení pantů a nechybí ani boční části, umožňující vynášení i těžších věcí. Samozřejmostí je protiskluzový povrch, který oceníte za všech okolností.

Vedle skládacích schodů jsou zde schody stahovací, vhodné i do velmi malých otvorů, například o rozměru pouze 50×80 cm. Díky praktickému systému stahování se schody skládají na velmi malé rozměry. Jsou nejčastěji kovové a zajišťují tedy velkou stabilitu. Každý domácí kutil pak ocení i rychlou montáž.

Doporučit můžeme i schody půdní schody Fakro, které se vysouvají. Jedná se o nejlevnější řešení v podobě dvoudílných schodů, jejichž dolní část se posouvá nahoru, a tak vzniká stabilní žebřík. Schody jsou dřevěné a dají se hlouběji připevnit ke stropu. Hodí se tedy i tam, kde je větší vrstva izolace.

Na milpe.cz si nakoupíte vždy kvalitně

I ty nejlevnější půdní schody mají ve výbavě protiskluzovou úpravu, estetické zafrézování, kovové madlo nebo patky. Některé z nich jsou doplněny také termoizolačním poklopem. Zde ale dbejte na jeho provedení, aby opravdu byl perfektně těsný. Takové schody pak neruší vzhled vašeho domu a nabízejí vstup do dalších prostor, ve kterých můžete skladovat různé méně potřebné věci.

Půdní schody Fakro jsou skvělou volbou do novostaveb i do starších rekonstruovaných domů. Prohlédněte si jejich sortiment na milpe.cz.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje