- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyStaňte se Avon Lady a užívejte výhody

Staňte se Avon Lady a užívejte výhody

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každá žena určitě ví, že vzhled je velmi důležitý. Zejména v povoláních, kde se setkáváme s lidmi, si dáváme záležet na tom, aby naše vizáž byla příjemná, abychom vypadaly co nejlépe. K tomu se snažíme dopomoci si dekorativní kosmetikou, která umí zakrýt mnohé nedostatky. Ženy běžně denně používají make-up, různé pudry, oční stíny nebo linky, korektory, řasenky a další preparáty, které jim zajistí bezchybný vzhled pleti. Důležité je také šetrné odličování a následná hydratace pokožky. K tomu slouží speciální odličovače a krémy s nejrůznějším složením, takže si každá žena vybere podle typu pleti tu správnou péči.

Co vám registrace u Avon přinese

Co když ale se v problematice tolik neorientujete a tápete, co je vlastně pro vás dobré? Zajímáte-li se o problematiku kosmetiky a ráda byste se jí zabývala víc, staňte se Avon Lady. Je to skvělá příležitost pro všechny ženy, které baví sledovat kosmetické trendy, rády se dozvídají nové věci a mohou si přitom i něco přivydělat.

Registrace je velmi jednoduchá, stačí navštívit Avon-job.cz a vyplnit registrační formulář. Po jeho odeslání vás budou kontaktovat zástupci Avonu a vše vám vysvětlí. Velkou výhodou je, že není třeba do začátku nic investovat, pouze trochu času a odhodlání. Nemůžete nic ztratit, pouze získat. Jako poděkování za registraci dostanete uvítací dárkový balíček a ještě dárek navíc, kosmetiku Avon a všechny produkty dostupné v jednotlivých kampaních s můžete pořídit s až 30% slevou. Čím víc dokážete prodat kamarádkám nebo dalším klientkám, tím vyšší máte slevu. O veškerých novinkách a akčních nabídkách budete vědět jako první. Avon vám zajistí také zdarma kosmetická a marketingová školení, a pokud budete mít zájem, i e-shop pro prodej kosmetiky Avon. Být Avon Lady se vyplatí zejména maminkám na mateřské, které si rády přivydělají. Neváhejte tedy a vyberte si život s Avon.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje