Každá žena určitě ví, že vzhled je velmi důležitý. Zejména v povoláních, kde se setkáváme s lidmi, si dáváme záležet na tom, aby naše vizáž byla příjemná, abychom vypadaly co nejlépe. K tomu se snažíme dopomoci si dekorativní kosmetikou, která umí zakrýt mnohé nedostatky. Ženy běžně denně používají make-up, různé pudry, oční stíny nebo linky, korektory, řasenky a další preparáty, které jim zajistí bezchybný vzhled pleti. Důležité je také šetrné odličování a následná hydratace pokožky. K tomu slouží speciální odličovače a krémy s nejrůznějším složením, takže si každá žena vybere podle typu pleti tu správnou péči.

Co vám registrace u Avon přinese

Co když ale se v problematice tolik neorientujete a tápete, co je vlastně pro vás dobré? Zajímáte-li se o problematiku kosmetiky a ráda byste se jí zabývala víc, staňte se Avon Lady. Je to skvělá příležitost pro všechny ženy, které baví sledovat kosmetické trendy, rády se dozvídají nové věci a mohou si přitom i něco přivydělat.

Registrace je velmi jednoduchá, stačí navštívit Avon-job.cz a vyplnit registrační formulář. Po jeho odeslání vás budou kontaktovat zástupci Avonu a vše vám vysvětlí. Velkou výhodou je, že není třeba do začátku nic investovat, pouze trochu času a odhodlání. Nemůžete nic ztratit, pouze získat. Jako poděkování za registraci dostanete uvítací dárkový balíček a ještě dárek navíc, kosmetiku Avon a všechny produkty dostupné v jednotlivých kampaních s můžete pořídit s až 30% slevou. Čím víc dokážete prodat kamarádkám nebo dalším klientkám, tím vyšší máte slevu. O veškerých novinkách a akčních nabídkách budete vědět jako první. Avon vám zajistí také zdarma kosmetická a marketingová školení, a pokud budete mít zájem, i e-shop pro prodej kosmetiky Avon. Být Avon Lady se vyplatí zejména maminkám na mateřské, které si rády přivydělají. Neváhejte tedy a vyberte si život s Avon.

  Zamilovaná Šárka Grossová?

Post by admin

Comment(0)