Především pro opačné pohlaví je podstatná vůně jedince, který se mu chce přiblížit, zalíbit či jej pouze zaujmout. Ve spojení feromonů s FM Parfémy vzniká jedinečná konstelace, která každé osobnosti dodá šmrnc tolik lákavý pro jeho protějšek. Většina z nás však nechce být cítit pouze parfémem, nýbrž i svou jedinečností. Pojďme si přiblížit, jak spolu feromony a voňavé esence fungují a jak si správně vybrat parfém podle konkrétní situace, životní příležitosti či setkání s osudovým protějškem.

Co jsou to feromony a jak jejich účinek znásobit?

Chemické látky feromony jsou produkovány každým z nás. Zásadně určují, nakolik jsme přitažliví pro okolí – ideálně pro opačné pohlaví – a dovedeme povzbudit podvědomé stimulace. Velké koncentrace libých látek, které jsou obsaženy v parfémech FM Group, neovlivňují pouze intimní, erotické chutě, ale i pracovní nebo studentské úspěchy. Podvědomý pozitivní parfémů FM vliv na opačná pohlaví je evidentní u vámi zvolených esencí.

Feromonové esence parfémů FM nepůsobí totiž pouze na čich, ale i na takzvaný Jacobsonový orgán, jenž nepostřehnutelně přenáší okamžité vzruchy do mozku. Tím jsou zmíněné esence jedinečné a odlišují se od ostatních značek. Na výběr jsou pochopitelně jak dámské, tak pánské kolekce a příslušná kosmetika FM. Zákazníci se nemusejí obávat nepříjemné vůně pižma, která je často s feromony spojována. I když jsou feromony součástí potu, samy o sobě bývají bez zápachu. K dispozici jsou parfémy podle typu osobnosti i okolnostem, kterým se chce ovoněná osoba přiblížit. Vybrat si tedy můžete svěží, romantické, smyslné, sportovní, elegantní nebo třeba sebevědomé parfémy. Nebojte se vybrat si vůni podle konkrétní příležitosti, jež bude okořeněna smyslnou přitažlivostí.

  Nová sezóna, nový styl

Post by admin

Comment(0)