- Komerční sdělení -zeny
BydleníRemko: prvotřídní německá vzduchotechnika

Remko: prvotřídní německá vzduchotechnika

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tvoří se vám v domě plísně? Rosí se vám okna zevnitř? Pak vám mohou pomoci odvlhčovače vzduchu!

Vyšší vlhkost se nevyskytuje pouze u starších staveb, ale rovněž u novostaveb či panelových domů. Může vznikat stavebními poruchami, ale i nedostatečným větráním. Kromě plísní se v těchto místech tvoří nepříjemný zápach, a pobyt v nich vede ke zdravotním obtížím, jako jsou alergie, revma, záněty kloubů či astma.

Odvlhčovače

Odvlhčovače vzduchu vám pomohou

V případě, kdy se potřebujete vlhka co nejrychleji zbavit, vám pomohou odvlhčovače. Fungují na principu načerpání vlhkého vzduchu, který se zchladí pod rosný bod. Následně se z něj přebytečná pára oddělí a v podobě kondenzátu odteče do jímací nádoby. Odvlhčený vzduch se následně opět vyfoukne do prostoru, přičemž je vzduch i pročištěn.

Odvlhčovače Remko

Na remko.cz naleznete mnoho druhů odvlhčovačů, od těch po domácnost až po průmyslové odvlhčovače. Průmyslové odvlhčovače se hodí do sklepů, skladů, zimních zahrad či staveb v náročnějších podmínkách. Jsou to robustní přístroje s obrovským výkonem, které využijete například po povodních.

Odvlhčovače Remko zobrazují dobu provozu a obsahují nádrž na kondenzovanou vodu. Jsou snadno ovladatelné a zároveň mají nízkou poruchovost a tudíž dlouhodobou životnost.

Domácí , nebo koupelnové odvlhčovače

Pokud řešíte problém s vlhkostí v domácnosti výborně vám poslouží domácí odvlhčovače, které zvládnou vysušit prostor do 50m2.

Při potížích s nadměrnou vlhkostí ve vaší koupelně či vířivce se podívejte na koupelnové odvlhčovače. Jsou schopny stálého provozu a díky elegantnímu vzhledu je jejich využití mnohem širší (např. v kancelářích, galeriích či vinotékách). Některé typy odvlhčovačů obsahují hygrostat, který zajišťuje udržování stále hladiny vlhkosti v prostoru. Znamená to, že jakmile dosáhne vlhkost optimální hodnoty, přístroj se sám vypne.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz

Tiskové-zprávy.eu

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje