- Komerční sdělení -zeny
BydleníRemko: prvotřídní německá vzduchotechnika

Remko: prvotřídní německá vzduchotechnika

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tvoří se vám v domě plísně? Rosí se vám okna zevnitř? Pak vám mohou pomoci odvlhčovače vzduchu!

Vyšší vlhkost se nevyskytuje pouze u starších staveb, ale rovněž u novostaveb či panelových domů. Může vznikat stavebními poruchami, ale i nedostatečným větráním. Kromě plísní se v těchto místech tvoří nepříjemný zápach, a pobyt v nich vede ke zdravotním obtížím, jako jsou alergie, revma, záněty kloubů či astma.

Odvlhčovače

Odvlhčovače vzduchu vám pomohou

V případě, kdy se potřebujete vlhka co nejrychleji zbavit, vám pomohou odvlhčovače. Fungují na principu načerpání vlhkého vzduchu, který se zchladí pod rosný bod. Následně se z něj přebytečná pára oddělí a v podobě kondenzátu odteče do jímací nádoby. Odvlhčený vzduch se následně opět vyfoukne do prostoru, přičemž je vzduch i pročištěn.

Odvlhčovače Remko

Na remko.cz naleznete mnoho druhů odvlhčovačů, od těch po domácnost až po průmyslové odvlhčovače. Průmyslové odvlhčovače se hodí do sklepů, skladů, zimních zahrad či staveb v náročnějších podmínkách. Jsou to robustní přístroje s obrovským výkonem, které využijete například po povodních.

Odvlhčovače Remko zobrazují dobu provozu a obsahují nádrž na kondenzovanou vodu. Jsou snadno ovladatelné a zároveň mají nízkou poruchovost a tudíž dlouhodobou životnost.

Domácí , nebo koupelnové odvlhčovače

Pokud řešíte problém s vlhkostí v domácnosti výborně vám poslouží domácí odvlhčovače, které zvládnou vysušit prostor do 50m2.

Při potížích s nadměrnou vlhkostí ve vaší koupelně či vířivce se podívejte na koupelnové odvlhčovače. Jsou schopny stálého provozu a díky elegantnímu vzhledu je jejich využití mnohem širší (např. v kancelářích, galeriích či vinotékách). Některé typy odvlhčovačů obsahují hygrostat, který zajišťuje udržování stále hladiny vlhkosti v prostoru. Znamená to, že jakmile dosáhne vlhkost optimální hodnoty, přístroj se sám vypne.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz

Tiskové-zprávy.eu

Mohlo by se vám líbit

Správně pasující plachta na autě má velký význam

Autoplachta je originálním a věrným pomocníkem, který ochrání váš vůz před nepřízní počasí, ale i prachem. Pomůže lidem, kteří...

Čím je filtrovaná voda jiná?

Žijeme v zemi, kde pitná voda teče z kohoutku a je běžně dostupná, kdykoliv chceme. Přesto stále více lidí...
- Komerční sdělení -zpravy

Zahradní domky a jejich trendy

Pokud máte větší pozemek a zahradu, je určitě pro vás aktuálně řešit i otázku zahradního domku. Taková řešení jsou...

Už jste četli?

Správně pasující plachta na autě má velký význam

Autoplachta je originálním a věrným pomocníkem, který ochrání váš...

Čím je filtrovaná voda jiná?

Žijeme v zemi, kde pitná voda teče z kohoutku...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje