- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiCatering Hradec Králové - služby na profesionální úrovni

Catering Hradec Králové – služby na profesionální úrovni

-

- Komerční sdělení -aktuality

Cateringové služby jsou dnes hojně rozšířené a poptávané. Využijete je nejen při velkých událostech, jako je třeba svatba nebo ples, ale třeba i na firemním večírku, na konferenci nebo na rodinné oslavě. Pod pojmem catering si nepředstavujte pouze občerstvení, ale jsou to komplexní služby včetně přípravy a organizace dané akce. Kde získat kvalitní catering? Hradec Králové, Pardubice i Prahu obsluhuje společnost Zámecký catering, poskytující prvotřídní služby.

Jaký si vybrat catering? Hradec Králové je sídlem společnosti Zámecký catering

Společnost Zámecký catering nabízí profesionální služby, kterým se žádná konkurence nevyrovná. Čeká na vás perfektní jídlo, bezproblémový servis a také bezkonkurenční ceny. Jestliže očekáváte špičkové služby, vyplatí se tyto profesionály kontaktovat, protože vám ušetří čas i starosti.

Společnost Zámecký catering Hradec Králové působí i v okolí města a téměř po celých Východních či Středních Čechách. Zaměřují se zde na kompletní a profesionální organizace společenských akcí, kdy se vy sami o nic nemusíte starat a vše za vás zajistí cateringový tým. Usilujete o perfektní party pro přátele, organizujete večírek po obchodní partnery nebo pohoštění na svatbu? Pak máte jedinečnou příležitost si tyto služby na míru objednat.

Využijte zámecké prostory

Proč se společnost jmenuje právě Zámecký catering? Jejím hlavním místem působení jsou prostory na zámku Karlova Koruna, které vám zde rádi připraví. Cateringové služby si však můžete objednat i do vámi předem připravené lokality.

Součástí zámku je také restaurace Zámecká terasa s dostačující kapacitou až pro 150 lidí. I když tedy plánujete velkou svatbu nebo oslavu, sem se určitě bez problémů všichni vejdete. Protože prostory restaurace jsou opravdu reprezentativní, lze je využít k jakémukoliv účelu. Díky přehledným webovým stránkám si cateringové služby můžete objednat ještě dnes.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje