- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak si poradit se starožitnostmi?

Jak si poradit se starožitnostmi?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Možná právě nyní máte před sebou předmět, u kterého přemýšlíte, jestli má vůbec nějakou peněžní cenu. Přemýšlíte, co dále, jestli si daný kousek necháte, uložíte někam na půdu nebo jej budete chtít prodat. Vaše domácnost je zařízená moderně? Pak do ní starožitnost asi úplně nepatří. Jak si s takovými kousky poradit?

Řešením je výkup

Ve chvíli, kdy se rozhodnete tyto kousky prodat, hledáte možnosti výkupu starožitnosti. Ať už renovujete interiér, vyklízíte půdu nebo přebíráte pozůstalost a snažíte se jí nějakým způsobem vyřešit. Existuje spousta lidí, která se v tomto odvětví orientuje, rádi kupují tyto kousky. Možná jako investici do budoucna, možná jen pro potěšení.

Existují firmy, které se zabývají výkupem a poté následným prodejem starožitností. Co se během tohoto procesu bude dít? Starožitnosti Ježek se zabývají tímto výkupem již dlouho. Nabízí nezávazné ohodnocení starožitnosti, popřípadě zajistí okamžitý výkup. Naprostou samozřejmostí je vyplacení v hotovosti. A to vše v rámci celé České republiky.

Pozor na zacházení s nemovitostí

To je, bohužel, častá chyba. Neodborná a špatná manipulace s předměty, které mají určitou historickou hodnotu. Nejste-li si jistí, jestli je před vámi opravdu kus s historickou hodnotou, nechejte si poradit. Stačí zvednout telefon, poslat textovou či obrazovou zprávu, e-mail. Výkup starožitností Praha se o to postará. Jde o zachování trvalé historické hodnoty, která má často nevyčíslitelnou hodnotu.

Mezi starožitnosti se dá zařadit spousta věcí, které má nějakou historickou hodnotu. Mezi ně se mohou počítat jednotlivé kusy nebo i celé sbírky. Jde například o obrazy, filatelie, vojenské věci, hodiny, hudební nástroje, knihy, pohledy, věci z modelářství jako lokomotivy, vozy, příslušenství a podobně.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje