Zjistili jste, že je právě nyní ideální čas na renovaci? Změna je život se říká a vyměnit tak vybavení vašeho interiéru je víc než nutností. Můžete renovovat jeden pokoj nebo rovnou celý byt či dům. Pokud k tomuto kroku přistoupíte, pak řešíte klasické dilema a to „kam se starým nábytkem“? Máte-li sklep nebo půdu, většinou končí nepotřebný nábytek tam.

Starý nábytek a jeho využití

Nábytek má omezenou životnost a když se nachýlí jeho doba je na čase nahradit ho novými kousky. Když však v bytě nemáte prostoru nazbyt, pak řešíte, co s ním dělat. Kam jej dát? Je několik způsobů a možností. Je-li alespoň trošku zachovalý, pak ho můžete zkusit darovat někomu, kdo je na štíru s financemi. Máte-li chalupu či chatu, určitě i tam se starší nábytek upotřebí.

Můžete jej také zkusit prodat, protože i dnes jsou lidé, kteří si rádi koupí levnější nábytek, který jim ještě nějakou tu dobu vydrží. Pokud jsou kousky, které máte doma tak akorát na vyhození, pak k tomuto účelu slouží různé sběrné dvory či velké kontejnery, které bývají v některých částech umístěné. Máte však pocit, že má váš nábytek nějakou cenu? Nebo dokonce, že je starožitný?

  Bytový textil nejsou jen deky, ručníky a ubrusy

Starožitné kousky mají svou cenu

Nábytek po babičce nebo velmi staré kousky mohou mít určitou hodnotu, proto je určitě nevyhazujte do kontejneru či sběrného dvora. Namísto toho se zabývejte výkupem nábytku, který se o vaše kousky postará. Starožitný nábytek může být velmi cenný, proto máte-li podezření, že nějaký takový kousek doma máte, pak jej určitě nevyhazujte!

Výkup nábytku Praha funguje nejen v Praze, ale také po celé České republice. Přijede k vám vyškolený personál, nábytek nezávazně ohodnotí a po dohodě vyplatí částku a daný kousek si odvezou. Uvolní se vám místo pro nový nábytek a ještě za něj dostanete finanční odměnu.

Post by admin

Related post

Dekorace

Výkup starožitného nábytku

Comment(0)