- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylPodlehněte džínovému mámení

Podlehněte džínovému mámení

-

- Komerční sdělení -aktuality

Džíny patří k těm částem (nejen) pánského oblečení, které jsou prakticky nesmrtelné. Pokud vás ale už tak trochu nudí tmavě modrá klasika, pojďte se s námi podívat na aktuální trendy.

Džíny ve znamení mužností a pohodlí

Tím prvním je džínovina, která je takzvaně surová, to znamená, že se materiál nijak neupravuje. Za normálních okolností se totiž denim „oplachuje“, aby změkl a byl příjemnější na omak. Díky tomu je neupravená látka velmi tuhá a nepoddajná. Většinou má tmavě modrou barvu, někdy také lehce nažloutlou nebo šedou a má tak velmi blízko k původním džínám z 19. století, které se používaly coby odolné pracovní kalhoty.

Lehkých džín se nemusíte vzdávat ani v létě a s klidem sáhněte i po jiné barvě, než je tradiční modř. Móda se aktuálně přiklání především ke klasickému rovnému střihu, případně slim džínám. Nekompromisně se zbavte všech kalhot, které jsou volné, pytlovité a působí na vás, jako by vám ve skříni zbyly z období, kdy jste vážili o deset kilogramů více. Současné džíny podtrhávají mužskou siluetu.

Nejen Kurt Cobain by záviděl

Nechcete si v úzkých kalhotách přece jen připadat jako modelka z časopisu a rádi byste svému zevnějšku dodali trochu mužnosti a ležérnosti? Přímo pro vás je tu další současný hit: Džíny proděravělé a potrhané, především na kolenou. Tento styl má sice poněkud omezenou životnost, jestli nechcete nastydnout, minimálně na léto se rozhodně jedná o vysoce praktickou módu.

Máte doma nějaké ty kalhoty, které už mají svoje nejlepší léta za sebou, ale přesto se jich nemíníte vzdát? Neváhejte je lehce „vytunit“ o moderní záplaty a dál nosit!

Pamatujete si 80. léta? Směr pánskému džínovému oblečení udávaly populární plísňáče. Kdo je neměl, s nadsázkou z něj byl společenský vyvrhel. Retro inspirace slaví v roce 2017 svůj velký návrat. Opět se nekladou meze vlastní fantazii a batikovanými skvrnami si můžete vylepšit i dávno nenošené džíny. Punk´s not dead!

 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje