- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyHledáte práci? Pomůže personální agentura

Hledáte práci? Pomůže personální agentura

-

- Komerční sdělení -aktuality

Personální agentura je vhodný pomocník

Proč zrovna personální agentura Žirafa.cz? Je mladá, dynamická a perspektivní personální agentura. Zkušení personalisté vám pomohou najít práci velmi snadno.

 

Umí vám pomoci

Personální agentura Žirafa.cz je zaměřena na hledání zaměstnání i zaměstnanců. Vybírat můžete ze široké škály nabídek práce, které vystavují zaměstnavatelé menších firem i předních leaderů na trhu. Personální agentura Žirafa pomáhá nají nové zaměstnance pro firmy. Zaměstnává tým personalistů, kteří vám pomohou s náborem nových lidí, personálním auditem a poskytnou odborné poradenství. Personální agentura disponuje licencí od Úřadu práce, bez které nemohou agentury vykonávat svou činnost na území ČR.  Personální agentura vám poskytne komplexní služby, ať už jste zaměstnanec nebo zaměstnavatel. Potřebujete-li specialistu, i v tomto případě se vám pokusí vyjít agentura vstříc.

Personální agentura  je po celé ČR

Personální agentura Žirafa.cz nabízí pobočky po celé republice. Nově ji najdete také v Benešově, Praze, Liberci a dalších městech. Na webu zirafa.cz najdete veškeré kontaktní informace.

Proč využít služby personální agentury Žirafa.cz? Kvalifikovaný personál vám umí pomoci s hledáním zaměstnání i zaměstnanců. Personální agentura vám pomůže se zpracováním životopisu, motivačního dopisu, zařadí vás s vaším souhlasem do své databáze, kontaktuje vás s nabídkami dalších volných míst.

Potřebujete kompletní servis při výběru práce nebo hledáte lepší pracovní místo? Personální agentura vám přinese celou řadu benefitů, pokud se stanete jejím zaměstnancem a pracujete pro agenturu, získáte zajímavé platové ohodnocení s možností výplaty již po prvním odpracovaném týdnu. Personální agentura je schopna zajistit vám pracovní místo kdekoliv po celé ČR. Nemusíte se ničeho obávat, kontaktovat můžete pracovníky agentury kdykoliv.  Využijte zajímavou nabídku a služby agentury, která je spolehlivá, vyhledávaná a garantuje své služby.

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje