Pastelové barvy jsou opět velmi populární v tomto roce 2019. My osobně tuto barvu velmi oblibě, protože je jemná a působí skutečně romanticky. Tyto barvy najdeme všude a to ať už na oblečení, doplňcích a kabelkách. Dnes si budeme hovořit o krásný kožených pastelových kabelkách, které jsou opravdu výborným doplňkem pro vás outfit.

více v článku...

Růžová

Tato jemná růžová barva je opravdu krásná a hravá. A my Vám představujeme koženou kabelku v jemné pastelové růžové barvě, která je neodolatelná. Má krásný prošívaný vzhled. Vnitřek kabelky obsahuje dvě velké komory předělené kapsu na zip, čili díky nim můžeme zaplnit svou kabelku čímkoliv důležitým pro Vás. Řemínek kabelky je ve zlaté barvě, takže klidně pokud nosíte rádi doplňky můžete se sladit ke kování vaší kabelky. Díky její velikosti ve formátu A4 je opravdu výborná společnice do práce, ale také k lékaři, čili směstnají do ní i potřebné papíry.

Šedá

Ano i tuto šedou barvu můžeme nazvat za pastelovou. Rádi Vám představíme koženou kabelku šedú Morena, která působí romanticky, ale zároveň i draho. Má krásný vroubkovaný vzhled, díky kterému kabelka opravdu vypadá, že je vyrobena z pravé kůže. takže můžete se s ní z radostí pyšnit. Obsahuje jednu velkou hlavní komoru do které se určitě vejde poměrně hodně věcí a rovněž boční kapsu na zip, která slouží na dokumenty. Tato kožená kráska je velmi dobrá společnice a díky její velikosti ji můžeme nosit všude.

Modrá

Co řeknete na krásnou modrou koženou kabelku? Nám doslova vyrazila dech. Má neuvěřitelnou krásnou barvu, která určitě okouzlí každou ženu, která miluje modrou. Má krásný jednoduchý vzhled a pokud milujete velké kabelky určitě tato bude ta pravá pro vás. Obsahuje jedno velkou hlavní komoru a na boční straně se nachází kapsa ze zipem, které slouží na dokumenty, nebo mobil. Zapínání má jiné než ostatní a to na šňůrku. Čili opět něco modrey a IN, které určitě must have ve svém šatníku.

Dámy, doufáme a pevně věříme, že se vám tento blog líbil a že jste si vzali inspiraci a zalíbila se vám alespoň jedna z těchto krásný kožených pastelových kabelek. Musíte uznat, že jsou krásné díky barvám, ale také díky jednoduchosti. A jak se říká v jednoduchosti je krása.

  Letní svatba plná slunce a zářivých tónů!

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)