- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylJak nejlépe zakrýt akné při focení? Make-up, nebo krém...

Jak nejlépe zakrýt akné při focení? Make-up, nebo krém na akné?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Máte naplánovanou důležitou schůzku, rande, večírek či focení fotokalendáře nebo fotoknihy. Jenže ráno se probudíte, jdete do koupelny a první, kdo vám popřeje dobré ráno, je velký nevzhledný pupínek, který se vám přes noc vyklubal na obličeji. Jak dát otravnému akné co nejrychlejší KO?

Výše popsaný problém zažívají nejen modelky a modelové, kteří se živí focením fotokalendářů a fotoknih, ale i běžní lidé. To, že se nám přes noc na obličeji objevilo nevzhledné akné v tu nejnevhodnější chvílí, když jsme se měli jít fotit na doklad, školní fotografii nebo když jsme měli naplánovanou důležitou schůzku či rande – to zažil snad každý. Jak se zbavit akné okamžitě?

Kosmetika na akné

Univerzálním návodem pro krásnou a zdravou pleť jsou různé typy hydratačních krémů, kterých je v kosmetických eshopech a kamenných obchodech na výběr celá řada. Jenže ani ten nejlepší hydratační krém nedokáže zamezit tomu, aby se vám nečekaně objevilo na obličeji akné.

V kosmetických prodejnách je však běžně k dostání speciální kosmetika na akné, jako je např. antibakteriální tyčinka nebo teatree olejíček, kterými zarudlé či hnisavé pupínky můžete efektivně zklidnit. Na zakrytí akné pak doporučujeme zelený korektor a následně pleť klasicky zamaskovat lehkou vrstvou make-upu a pudru.

Moderní aplikace na odstranění pupínků

V poslední době jsou však velkým hitem speciální moderní aplikace na odstranění akné, které jsou kombinací tzv. HA gelu, nano membrány (náplasti) a nezviditelňujícího výživného krému. Tyto aplikace na odstranění akné nejenže zklidňují pokožku, ale zároveň urychlují hojení pupínků a díky nanovláknům a HA gelu působí také proti jizvám.

Krém na akné, který ho zcela zneviditelní

Nesmírnou výhodou je, že než pupínky na obličeji zmizí, dokáží ho aplikace na odstranění akné zcela zneviditelnit! Jak to funguje?

Na čistou pokožku nejdříve nanesete HA gel, který předejde jizvám z akné. Postižené místo poté přelepíte nano membránou. Následně ji natřete výživným krémem, který nano náplast dokonale zneviditelní. Na obličeji pak skutečně nemáte vidět ani náplast, ani akné.

Čistá pleť již za jeden den

Poté, co aplikaci na odstranění akné nanesete, stačí, abyste ji nechali působit přes den či noc a pak ji lehce strhli. Na tváři pak nebude po akné ani památky.

Aplikace je velmi využívána jak v běžném životě, tak v oblasti modelingu při focení zmiňovaných fotokalendářů, fotoknih či během módních přehlídek.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje