- Komerční sdělení -zeny
FinanceVýhodné mikropůjčky – jak vybrat ty pravé?

Výhodné mikropůjčky – jak vybrat ty pravé?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zaměstnavatel se opozdí s výplatou, s tou stávající nevyjdeme, nebo přijde nečekaný výdaj. Tři běžné situace, které se ale mohou stát každému z nás. A proto je dobré vědět, jak finanční nouzi vyřešit. Pomoci mohou mikropůjčky, nazývané též jako půjčky před výplatou. Poskytovatelů je dnes více než několik desítek a tak se hodí vědět, u kterých je vhodné si půjčit, aby to bylo spojeno s jistotou kvalitních a férových služeb. Pojďme si shrnout tři možnosti, a to Ferratum, Zaplo a Kredito24. Všechny tři společnosti dnes patří mezi kvalitní volbu, jelikož jsou na našem trhu nejenom známé, ale mají i kvalitní hodnocení.

půjčky2

Než se pustíme k charakteristice jednotlivých možností, je určitě třeba říci obecněji, jak mikropůjčky vypadají. Jedná se o úvěrové produkty v řádech tisíců, které jsou spojeny s vyřízením z domova, jednoduchým schválením, ale jsou spojeny i s tím, že během procesu poskytnutí peněz není třeba nic dokládat, ani cokoliv podepisovat.

Půjčka Ferratum

Tento poskytovatel je určitě tím nejznámějším, ale také tím nejstarším, který na našem trhu figuruje. Ačkoliv v minulosti se jednalo o čistě nebankovní společnost, dnes vystupuje pod jménem Ferratum Bank – a to díky získané bankovní licenci. Charakter dané mikropůjčky ale zůstává stejný, a to částky v rozmezí 1 000 – 10 000 korun českých. Jsou tak vhodné jak pro toho, komu skutečně chybí pár tisíc, tak i pro toho, kdo potřebuje částku o něco vyšší. Zajímavým pozitivem je i délka splácení, která začíná na 7 dnech, ale končí až za 45 dní. To je oproti měsíční splatnosti známé u konkurentů rozhodně dobrá zpráva.

Jistotou je také snadné a bezproblémová žádost, kterou lze uskutečnit online, pouze s vaším občanským průkazem v rukou. Někdy je Ferratum nazývána i jako SMS půjčka, jelikož vyplnění online formuláře lze suplovat zasláním SMS zprávy v příslušném tvaru. I to jasně ukazuje, jak jednoduché vše je. Samozřejmostí je vyřízení do 10 minut, a to díky tomu, že není třeba dokládání příjmu, není nahlíženo do registrů, ani vás nečekají žádné administrativní kroky, nebo osobní jednání.

Půjčka Zaplo

Druhým známým a prověřeným poskytovatelem je společnost Zaplo, která nepůsobí jenom u nás, ale i v mnoha evropských zemích. I zde nabídne služby spojené s oblastí mikropůjček. Ty však lehce vybočují ze zažitého rámce, a to v souvislosti s poskytovanou částkou. Tou nejmenší je klasická tisícikoruna, ale z té se lze dostat až na zajímavých 12 500 korun českých. Termín splatnosti zůstává klasický, a to 7 – 30 kalendářních dní.

Ani zde se nemusíte bát toho, že by bylo nutné dokládat váš příjem, nebo že by bylo nutné cokoliv podepisovat. Dále není nahlíženo do registru a tak mikropůjčka Zaplo spadá mezi půjčky pro problémové klienty. Jedinou podmínkou ke splnění je totiž:

  • Věk nad 18 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
  • Půjčka Kredito24

Ani tento poskytovatel nezklame. V souvislosti s částkami je ještě o kus dál než zmíněná Zaplo půjčka, jelikož nabídne až 15 000 korun českých. Startovní tisícikoruna zůstává stejná. Splatnost je také tradiční, a to rozmezí 1 – 30 kalendářních dní. Pozitivem, které je s tímto spojeno, je ale fakt, že Kredito24 umožní takzvané flexibilní splácení, které vychází vstříc klientům a umožní tak půjčku splatit doslova kdykoliv.

I zde platí, že žádost lze podat online, z pohodlí domova. Na základě jejího odeslání se poté rozbíhá proces schválení. Ten je o něco náročnější než u předchozích dvou možností, ale rozhodně nemusí vše trvat déle, než 15 minut. I zde budou spokojeni problémoví klienti, jelikož ani u tohoto poskytovatele není při schválení nahlíženo do bankovních, nebo nebankovních registrů.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje