- Komerční sdělení -zeny
FinanceVýhodné mikropůjčky – jak vybrat ty pravé?

Výhodné mikropůjčky – jak vybrat ty pravé?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zaměstnavatel se opozdí s výplatou, s tou stávající nevyjdeme, nebo přijde nečekaný výdaj. Tři běžné situace, které se ale mohou stát každému z nás. A proto je dobré vědět, jak finanční nouzi vyřešit. Pomoci mohou mikropůjčky, nazývané též jako půjčky před výplatou. Poskytovatelů je dnes více než několik desítek a tak se hodí vědět, u kterých je vhodné si půjčit, aby to bylo spojeno s jistotou kvalitních a férových služeb. Pojďme si shrnout tři možnosti, a to Ferratum, Zaplo a Kredito24. Všechny tři společnosti dnes patří mezi kvalitní volbu, jelikož jsou na našem trhu nejenom známé, ale mají i kvalitní hodnocení.

půjčky2

Než se pustíme k charakteristice jednotlivých možností, je určitě třeba říci obecněji, jak mikropůjčky vypadají. Jedná se o úvěrové produkty v řádech tisíců, které jsou spojeny s vyřízením z domova, jednoduchým schválením, ale jsou spojeny i s tím, že během procesu poskytnutí peněz není třeba nic dokládat, ani cokoliv podepisovat.

více v článku...

Půjčka Ferratum

Tento poskytovatel je určitě tím nejznámějším, ale také tím nejstarším, který na našem trhu figuruje. Ačkoliv v minulosti se jednalo o čistě nebankovní společnost, dnes vystupuje pod jménem Ferratum Bank – a to díky získané bankovní licenci. Charakter dané mikropůjčky ale zůstává stejný, a to částky v rozmezí 1 000 – 10 000 korun českých. Jsou tak vhodné jak pro toho, komu skutečně chybí pár tisíc, tak i pro toho, kdo potřebuje částku o něco vyšší. Zajímavým pozitivem je i délka splácení, která začíná na 7 dnech, ale končí až za 45 dní. To je oproti měsíční splatnosti známé u konkurentů rozhodně dobrá zpráva.

Jistotou je také snadné a bezproblémová žádost, kterou lze uskutečnit online, pouze s vaším občanským průkazem v rukou. Někdy je Ferratum nazývána i jako SMS půjčka, jelikož vyplnění online formuláře lze suplovat zasláním SMS zprávy v příslušném tvaru. I to jasně ukazuje, jak jednoduché vše je. Samozřejmostí je vyřízení do 10 minut, a to díky tomu, že není třeba dokládání příjmu, není nahlíženo do registrů, ani vás nečekají žádné administrativní kroky, nebo osobní jednání.

Půjčka Zaplo

Druhým známým a prověřeným poskytovatelem je společnost Zaplo, která nepůsobí jenom u nás, ale i v mnoha evropských zemích. I zde nabídne služby spojené s oblastí mikropůjček. Ty však lehce vybočují ze zažitého rámce, a to v souvislosti s poskytovanou částkou. Tou nejmenší je klasická tisícikoruna, ale z té se lze dostat až na zajímavých 12 500 korun českých. Termín splatnosti zůstává klasický, a to 7 – 30 kalendářních dní.

Ani zde se nemusíte bát toho, že by bylo nutné dokládat váš příjem, nebo že by bylo nutné cokoliv podepisovat. Dále není nahlíženo do registru a tak mikropůjčka Zaplo spadá mezi půjčky pro problémové klienty. Jedinou podmínkou ke splnění je totiž:

  • Věk nad 18 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
  • Půjčka Kredito24

Ani tento poskytovatel nezklame. V souvislosti s částkami je ještě o kus dál než zmíněná Zaplo půjčka, jelikož nabídne až 15 000 korun českých. Startovní tisícikoruna zůstává stejná. Splatnost je také tradiční, a to rozmezí 1 – 30 kalendářních dní. Pozitivem, které je s tímto spojeno, je ale fakt, že Kredito24 umožní takzvané flexibilní splácení, které vychází vstříc klientům a umožní tak půjčku splatit doslova kdykoliv.

I zde platí, že žádost lze podat online, z pohodlí domova. Na základě jejího odeslání se poté rozbíhá proces schválení. Ten je o něco náročnější než u předchozích dvou možností, ale rozhodně nemusí vše trvat déle, než 15 minut. I zde budou spokojeni problémoví klienti, jelikož ani u tohoto poskytovatele není při schválení nahlíženo do bankovních, nebo nebankovních registrů.

 

Mohlo by se vám líbit

Vánoční stromek, vánoční ozdoby a koberec pod stromečkem k Vánocům prostě patří

Vánoční stromek je jedním ze symbolů Vánoc již od nepaměti. Mnoho lidí si nedokáže představit Vánoce bez živého stromku...

Káva a mrkev? Proč ne!

Francouzské pekařství PAUL oslaví Mezinárodní den kávy netradiční specialitou Mezinárodní den kávy je oslavou lahodně hořkého nápoje, bez kterého si...
- Komerční sdělení -zpravy

Zaostřete pozornost na cenově dostupné smarpthony vivo

Pokud toužíte po chytrém telefonu s mimořádnými schopnostmi na poli fotografie a skvělou výbavou, nemusíte hledat pouze v segmentu vlajkových lodí....

Už jste četli?

Vánoční stromek, vánoční ozdoby a koberec pod stromečkem k Vánocům prostě patří

Vánoční stromek je jedním ze symbolů Vánoc již od...

Káva a mrkev? Proč ne!

Francouzské pekařství PAUL oslaví Mezinárodní den kávy netradiční specialitou Mezinárodní...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje