- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPotřebujete se dozvědět více informací z oblasti gynekologie? Navštivte...

Potřebujete se dozvědět více informací z oblasti gynekologie? Navštivte gynweb.cz!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Oblast gynekologie je poměrně rozsáhlá a řada z nás si kolikrát neví rady. Máte výborného gynekologa, který vás do všeho zasvětí a na vaše dotazy odpoví? Pokud ne, tak na internetových stránkách gynweb.cz najdete spoustu informací.

Gynekologická poradna

Zdali máte nějaký problém, se kterým si nevíte rady, můžete se obrátit s radou na jednoho z předních odborníků v oblasti gynekologie a porodnictví. Jelikož na vaše dotazy odpovídají specialisté ve svém volném čase, je nutno vzít v potaz, že odpověď nemusí být z pravidla do druhého dne.

Nitroděložní tělísko

prevence_100_100

Polykání antikoncepčních pilulek, nebo nalepování antikoncepčních náplastí nemusí být pro každého komfortní a vhodnou variantou. Jak tento problém řešit? Na trhu je spousta možností a jednou z nich je možnost nitroděložního tělíska. Jedná se o tělísko většinou v platové podobě, která se zavádí přímo do dělohy. Zákrok provádí gynekolog ambulantně a životnost tělíska je zhruba několik let.

Výhodou nitroděložního tělíska je její spolehlivost. Při vynechání běžné orální antikoncepce hrozí ztráta antikoncepční schopnosti, zatímco s nitroděložním tělískem se vám toto nemůže stát. Tělísko máte zavedené natrvalo na několik let a o víc se nemusíte starat.

Nevýhodou nitroděložních tělísek jsou drobné komplikace v prvních měsících, jako je silnější intenzita menstruačního krvácení, krvácení mezi periodami a bolest v podbřišku. Tyto problémy však zpravidla odezní po 3 měsících

Diagnostika a léčba rakoviny děložního čípku

diagnostika-delozni-cipek_200_200

Velice zásadní pro prognózu rakoviny děložního čípku je její včasná diagnóza a adekvátní léčebný postup. Podstupováním pravidelných kontrol u svého gynekologa zabáníte rozvoji onemocnění. Diagnostikování rakoviny děložního čípku nebývá obtížné. Obvykle mu předchází viditelný nález při gynekologickém vyšetření a následná biopsie.

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje