- Komerční sdělení -zeny
BydleníJak zútulnit zahradu? Poradíme

Jak zútulnit zahradu? Poradíme

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nudí vás vaše zahrada? Chcete toto místo změnit po stránce vzhledu i praktičnosti? Poradíme vám několik chytrých tipů!

Právě jste dostavili rodinný domek nebo dokončili rekonstrukci chalupy? Nyní je čas věnovat pozornost zahradě! Máte-li rádi nevšední design a praktické řešení, pak si v našich tipech jistě najdete to, co rádi zrealizujete.

Pro zútulnění vaší zahrady

Rovina nebo kopec?

Máte rádi dramatické svahy nebo rovný pozemek bez jediného svahu? Terénní úpravy zahrady by měly být řešené jako první. Pokud si nevíte rady, je vhodné povolat na pomoc zahradního architekta, který vám doporučí útulné řešení.

Romanticky zarostlá nebo striktně upravená zahrada?

Milujete nespoutanost přírody, nebo máte rádi vše pod kontrolou a upravené? Podle svého vkusu zvolte rostliny a keře, které necháte růst nebo je budete upravovat podle svých představ. Útulné mohou být obě varianty.

Účelné a k odpočinku

K úpravě a pobytu na zahradě je potřeba spoustu nářadí, techniky a nejrůznější výbavy. Není to jen zahradní gril, který je třeba někam uskladnit, také sekačka a zahradní nábytek potřebuje čisté a suché uložení. Za velice šikovný lze označit úložný prostor, který nabízí dřevěný zahradní domek. Ten je možno koupit v kdejakým hobby marketu. Navíc je možno využít jeho prostoru také k relaxaci.

Praktické a krásné

O největší zútulnění zahrad se vždy postarají zahradní krby, které jsou nejen krásnými, ale také praktickými stavbami. Zahradní krb totiž není jen o otevřeném ohni vhodném na opékaní, současně nabízí i pohodlné a stylové grilování a co víc, také uzení! Udit, grilovat, opékat, to vše vám nabízí zahradní krb, jenž lze jednoduše sestavit z již připravených částí.

Pozn. Má být vaše zahrada připravená na váš odpočinek i návštěvy? Zahradní krb vám připraví dokonalé pochoutky, kterými lze uspokojit sebe i své přátele i známé. Velkolepá stavba je navíc velice krásná a lehce tak váš pozemek zútulní.

Jak svou zahradu vylepšíte vy?

full_main_picture_zkKombi.jpg_big

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje