- Komerční sdělení -zeny
BydleníDětská postel Ala – ideální i pro vaše dítě!

Dětská postel Ala – ideální i pro vaše dítě!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kvalita spánku je pro děti (stejně jako pro nás dospělé) extrémně důležitá. Je třeba si uvědomit, že spánek je jedinou dobou, kdy může lidské tělo regenerovat a sbírat síly na další den. Pokud k tomu nemá ideální podmínky, tělo reaguje únavou a u dětí může být nekvalitní postel a matrace příčinou nesprávného vývoje a degenerativních změn při vývoji kostry. Myslete na kvalitu spánku vašeho dítěte – speciální dětské postel Ala vám v tom pomůže!

Proč je Ala lepší? 

dětské postele se musí vždy jednat o souhru v kvalitě materiálu a konstrukce. Postel musí být dostatečně pevná, aby vydržela i občasné dětské skotačení a stabilní, aby byla pevnou oporou při spánku. Ala toto určitě splňuje. Její Konstrukce je vyrobena z masivního borového dřeva, které je velice odolné. Dětská postel musí také být pro dítě maximálně bezpečná. Možná i vy se budíte v noci strachy s tím, že vaše dítko se v posteli otočí a spadne na zem. Aby tomu bylo zamezeno, je postel Ala vybavena zvýšenou bočnicí. Ta zabrání pádu a současně nabízí dítěti pocit bezpečí. Na bočnici můžete například přidělat i kapsář a do něho umístit oblíbené hračky, aby je vaše dítko mělo po ruce. Výhodou je také dostatečně pevný a současně optimálně pružný laťový rošt. Díky němu je váha dítěte rozložena, takže je zajištěna ideální opora pro každou část těla. Rošt zaručí i perfektní odvětrání matrace. Ta je mimochodem součástí postele. Jedná se o vysoce kvalitní matraci o síle 8 cm z polyuretanové pěny. Matrace je navíc vybavena potahem, ten je možné snadno sundat a vyprat v pračce. Rozměry postele jsou 70 x 160 cm, takže si děti mohou užívat dostatek prostoru.

Přizpůsobena vašim představám 

Dětská postel Ala může mít i jinou barvu – za příplatek 200 Kč je možný odstín dubu, olše či ořechu. K dostání je v nabídce internetového obchodu maxi-postele.cz za cenu od 2 650 Kč.

dětská postel ALA

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje