- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyNávštěva masážního salonu na vlastní kůži

Návštěva masážního salonu na vlastní kůži

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vyzkoušela jsem za vás masáže v Hatea salonu. Bolí mě totiž záda, a tak jsem si řekla, co lepšího pro sebe udělat, než si zajít na masáž.

Ještě dřív, než se rozepíšu o své vlastní zkušenosti, musím konstatovat, že bolest zad v současné době nepředstavuje nic výjimečného. Podle jednoho výzkumu prý trápí až 80% lidí. Na světě je to na 25 milionů lidí. Ohromné číslo nemyslíte? Nejvíce si lidé stěžují na oblast beder, krku a hrudníku. Někdy potíže se zády mohou přecházet i na vnitřní orgány.

Salon HATEA

Masáže Pardubice naleznete v Polabinách, pouze kousek od Globusu. Nemusíte se bát, jednání je tu velmi příjemné, lidé jsou zde velice ochotní a pomoc přišla rychle.

Jak masáž zad probíhala

Když jsem přišla do salonu, nejprve jsem na záda dostala rašelinový zábal (asi na čtvrt hodinu). V jeho průběhu mi prozatím masér masíroval chodidla. Cítila jsem, jak se mé tělo pozvolna uvolňuje, vypíná a nechá se unášet příjemnými pocity, které teplo na zádech a šikovné ruce na chodidlech způsobovaly.

Jaké účinky má rašelinový zábal na vaše záda

Rašelinový zábal vřele doporučuji skvěle uvolňuje svalové napětí, prokrvuje tkáně, eliminuje bolest, umožňuje větší pohyblivost, z rašeliny se do kůže vstřebají minerální látky s léčebným efektem. Zábal je proto vhodný k léčbě chronických degenerativních poruch páteře a kloubů, artrózy, revma a stavech po traumatu.

Co se dělo po zábalu

Po zábalu jsem si pak nechala ještě promasírovat záda a šíji. Šlo sice o klasickou masáž a někdo by v éře “šitsu” a tantry nad ní ohrnul nos, ale já na ni nedám dopustit. Perfektně mě vždy zklidní, uvolní ztuhlá místa a odstraní veškerou bolest, která mne doposud trápila. Po hodině jsem ze salonu odcházela jako znovuzrozená a bohatší i o několik dobrých zad, aby mne do budoucna nebolela.

Jednorázová návštěva salonu však nestačí, pokud se chcete svých problémů zbavit, je zapotřebí absolvovat jej pravidelně. Z vlastní zkušenosti doporučuji, aby  proběhly minimálně 10x. Pak máte největší šanci se bolesti zad zbavit, když už ne trvale, tak na dlouhou dobu.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje