Snahy o zkrášlení doprovázejí člověka už tisíce let. Objevila moderní medicína konečně recept na věčné mládí?

Kde se vzala estetická medicína?

Vůbec první pokusy v oboru lékařství jsou staré jako lidstvo samo. Sotva si ovšem lidé všimli, že mohou navrátit určitými procedurami zdraví, netrvalo dlouho a začali se zajímat také o to, jak opět získat i ztracenou krásu.

Onou partií, na kterou se člověk v tomto směru zaměřil nejdříve, byl nos, který je dominantou obličeje. Trápí-li vás pohled do zrcadla, věřte, že podobné starosti měli dokonce i slavní, a tím nemyslíme jen celebrity současné, které se často svěřují do rukou lékařům, aby drobné chybičky ve vizáži nekazily jinak hvězdné fotografie z červených koberců. Nos jako svou nedokonalost vnímal třeba i významný astronom Tycho de Brahe.

Pokrok ve vývoji vědy dal záhy vzniknout samostatnému odvětví estetické medicíny, která může pomoci i vám. Nač se zbytečně trápit a nechat omezovat například při navazování partnerských vztahů?

Proč se svěřit do rukou estetické medicíny?

Získáte především mladší vzhled, větší sebedůvěru, která vám pomůže k úspěchům v dalším životě osobním i profesním.

Estetická medicína, to nejsou pouze invazivní zákroky, takže pokud máte obavu z bolesti nebo delší rekonvalescence po operačních výkonech, lze tyto postupy díky moderním technologiím dnes už mnohde nahradit metodami šetrnějšími, které představují menší zátěž pro pacienta. Například pro vypnutí pleti můžeme využít moderní princip radiofrekvenčního liftingu, který si poradí s ochablou kůží, jednou z prvních známek stárnutí, aniž bychom se museli uchylovat k tradiční chirurgické metodě.

Co vám nabízí centrum estetické medicíny Altos?

Především klademe důraz na kvalifikovaný personál. Základním stavebním kamenem každé kliniky jsou její zaměstnanci, páteř Altos tvoří atestovaní chirurgové. Atestace znamená v podstatě další odbornou průpravu završená zkouškou, která následuje po vlastním dostudování medicíny.

estetická medicína

Dalším důležitým pilířem je moderní zázemí. Vlajkovou lodí vybavení jsou především laserové přístroje od italské značky DEKA.

Prostředí pokládáme za zásadní aspekt též proto, že pacienti cítí lépe, do jisté míry tak lze rozptýlit i případné nepříjemné pocity před vlastním výkonem. Strach a nervozita jsou rozhodně normálním jevem, k jejich umenšení by měl napomoci i vstřícný přístup lékaře. Ten si na vás za všech okolností musí vyhradit dostatek času, vysvětlit okolnosti a seznámit vás i se všemi riziky. Vždy naslouchá vašim přáním a nejvhodnější postup vybere ve spolupráci s vámi. Nesmí vás nikdy do čehokoli nutit!

Related post

Móda a Styl

Luxusní prádlo pro každou ženu

Sex, vztahy a rodina Služby

Trvalá epilace

Vaše příběhy Zdraví

Jsme ženami krev a mléko

Comment(0)