- Komerční sdělení -zeny
BydleníDaikin má unikátní partnerský program pro vybrané instalační společnosti

Daikin má unikátní partnerský program pro vybrané instalační společnosti

-

- Komerční sdělení -aktuality

Klimatizace značky Daikin se řadí v globálním měřítku mezi špičku. Moderní technologie, originální vzhled, jednoduché ovládání a spousta funkcí. To je jen krátký výčet důvodů, proč lidé investují do klimatizačních jednotek této společnosti. Pakliže máte zájem o takové zařízení, potěší vás partnerský program tohoto japonského výrobce. Skrývá se pod názvem Home C°mfort Expert, často prezentován pod zkratkou HCE. Získáte tak plnohodnotnou záruku, že se k vám dostane kvalitní produkt od prověřeného prodejce ve vašem okolí.

HCE partneři mají vysokou kvalifikaci

Novodobá technologie, kterou firma Daikin používá, kombinuje při výrobě klimatizačních jednotek preciznost, perfektní zpracování a vysokou kvalitu. K zachování určité profesionality v této sféře byl zřízen partnerský program, a proto sortiment značky Daikin mohou prodávat jen vybraní HCE partneři.

Firmy, jež spadají do partnerského programu, nabízí lukrativní zázemí a poskytují odborné poradenství. Jejich portfolio služeb zahrnuje také záruční a pozáruční servis. Aby se vám dostalo těchto služeb, musíte se obrátit pouze na pověřené HCE partnera, který se postará o montáž klimatizační jednotky do vašeho domu, firmy i provozního prostoru.

HCE partneři

·  A-Z CHLAZENÍ

·  BRNOCLIMA

·  CLIMART

·  COMFORT

·  KLIMA ELEKTRON

·  KLIMA CHLAZENÍ HK

·  PRAGOCLIMA

Exkluzivní partnerský program

Jestliže toužíte po klimatizaci, která se pyšní dlouhou životností a inovativním řešením, sáhněte právě po klimatizačních jednotkách značky Daikin. Stačí oslovit některou z výše uvedených firem, jejichž produktové portfolio zahrnuje kompletní sortiment klimatizační techniky Daikin. Tyto společnosti prošly poměrně náročným výběrovým řízením, čímž je potvrzena maximální kvalita nabízených služeb. Profesionální služby můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje