- Komerční sdělení -zeny
ZdravíRelaxační víkend pro ženy v Mariánských lázních

Relaxační víkend pro ženy v Mariánských lázních

-

- Komerční sdělení -aktuality

Odpočinek je velmi důležitý, jak jinak si nejlépe oddychnout než tím, že úplně vypneme a ideálně mimo domov. Lidé jsou skvělými teoretiky a moc dobře vědí, že odpočinek je důležitý a nezbytný, ale neumějí prostě vypnout a udělat si sami na sebe čas. Jedinou formou odpočinku je pro mnohé spánek, což je špatně.

Relaxační víkend pro ženy v Mariánských lázních

Jakmile odpočíváme doma, láká nás to zvednout se a jít udělat ještě tohle, tamto, a pak toto. Nejlépe je vyhradit si pro odpočinek čas a věnovat se pouze sami sobě, odpočinek rozhodně není projev slabosti, jak jej mnozí vnímají. Je potřeba si uvědomit, že jakmile si opravdu odpočineme a vyčistíme hlavu, budeme mnohem efektivnější. Pobyt v lázních pomůže každé ženě nejen nasbírat ztracenou energii, ale užít si trochu zábavy s kamarádkami.

Relaxační víkend pro ženy

Místní restaurace se pyšní pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně i bohatým výběrem vín. Nouze samozřejmě není ani o pohyb, protože hotel disponuje venkovním tenisovým kurtem, minigolfem nebo dokonce vnitřním vyhřívaným bazénem s vodopádem. Relaxační víkend pro ženy v Mariánských lázních lze pojmout i jako originální dárek pro svou manželku, maminku, přítelkyni, sestru, kamarádku.

Relaxační pobyt probíhá v útrobách čtyřhvězdičkového hotelu, který je vzdálen dvacet minut chůze od mariánskolázeňské kolonády. Ženy se tak ocitnou v naprosto jiném světě. Alespoň na malý okamžik mohou zapomenout na veškerý shon každodenního života.

Budete se cítit jako v ráji

Relaxační víkend pro ženy představuje program plný relaxačních a zkrašlovacích procedur. Vychutnat si lze špičkovou masáž celého těla doplněnou o líčení profesionální kosmetičkou. Nebo masáž thajskou za použití aromatických olejů dle vlastního výběru, samozřejmostí je bazén, sauna či infrasauna.

Přimyslete si chutnou snídani formou švédských stolů nebo tříchodové večeře – skutečný ráj na zemi. Mimo jmenovaného je možné přiobjednat další služby, jako je například prodloužení pobytu, vyjížďka kočárem po Hluboké, vstupenky na zámek Hluboká a láhev sektu po příjezdu na pokoj, pohoštění na pokoj v podobě lahodných sýrů a vín, rozmazlující medové masáže a zábaly, vyhlídkový let, golf včetně soukromé lekce s trenérem a další.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje