- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylSvetry a mikiny – oblíbené jarní oblečení

Svetry a mikiny – oblíbené jarní oblečení

-

- Komerční sdělení -aktuality

Také už nedočkavě vyhlížíte první jarní sluníčko a teplejší dny, které umožňují odložit bundy a kabáty? Jaro je velmi krásné roční období, které mimo krásných barev, kdy vše začíná kvést, vnáší svěží vzduch do odívání. Umožňuje nošení lehčího oblečení, ať už jsme založené sportovně či elegantně. Stejně tak je na tom obuv. Zimní očistíme, uschováme a naopak vytáhneme botasky, lodičky, balerínky a jinou jarní obuv.

Sportovní soupravy, pohodlné dámské mikiny s kapucí nebo bez, svetříky, kardigany. To vše a mnohem víc čeká na svou příležitost zazářit s dalšími módními doplňky. Dámská mikina s kapucí je oblíbený druh oblečení u dívek i žen, protože je lze unosit kamkoliv. Ať už cestou do práce, toulky městem či tělocvičny. Lze je tedy považovat nejen za sportovní oblečení, ale i oděv vhodný pro každodenní nošení.

Nesporné výhody kapuce

Kapuce má velkou výhodu, jelikož udrží až 70% tělesného tepla, které jinak odchází. Pro jarní období, kdy se střídají teploty, vítr či déšť je kapuce věrným společníkem. V takovéto mikině lze pracovat, sportovat nebo se vydat na relaxační procházku. Ovšem nejen mikiny by měly tvořit část dámského šatníku.

Elegantní svetříky

Pro jarní období jsou velmi šikovnými spojenci svetry, které uvítají i méně sportovně založené dámy. Svetr se dá využít také k elegantnímu oblečení a lodičkám, kde se popravdě mikina nehodí. Pořídíte-li si svetr černé barvy, stane se universálním doplňkem vašeho šatníku. Vyrazit v něm můžete do práce, školy, ale i do divadla či večírek. Svetr, který je v zadní části prodloužený dopřeje nejen příjemné teplo, ale i pohodlí v okamžiku, kdy si budete sedat na lavičku či studenou židli. Elegance, jež vás nenechá chladnými. Nezapomeňte tedy na módu jaro 2017 a vydejte se po stopách pohodlí a elegance.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje