To, že geometrické vzory jsou trendy i tento podzim, si můžeme všimnout v aktuálních kolekcích různých módních značek. Nejoblíbenější geometrický tvar je současně káro. Najdeme ho dokonce na pánských sakách, které tak poukazují na jeho aktuálnost v každém ročním období. V současnosti oblíbené káro není jen v klasické červené, bílé či modré barvě. Naopak v nejnovějších kolekcích ho najdeme v netradičním barevném provedení všech možných barevných kombinací. Pořiďte si takový barevný hit i vy a my vám v dnešní článku ukážeme, jaké doplňky jsou pro takové barevné káro ideální.

Boty

Boty můžete klidně zvolit i s károvaným vzorem. Je to trochu moc? Ano, chápeme vás. Tak zvolte károvaný vršek a k němu laďte boty podle sezóny. Pokud očekáváte, že bude dnes teplo, tak si klidně vezměte bílé tenisky přesto, že taková barva na vašem károvaném kousku není. Podobně můžete volit v tomto duchu i nějaké černé polobotky, či holínky. Nemusejí vůbec barevně ladit s daným vzorem. Při botách to není až tak podstatné.

Kožená kabelka

Při výběru kožené kabelky tohoto vzoru se řiďte následujícím pravidlem a budete si jisté, že nic nezkazíte. Barvu kožené kabelky si vybírejte podle barvy, která se nachází také na outfitu s károvaným vzorem. Je jedno, zda její zastoupení je větší nebo menší, podstatné je, aby se tam nacházela. Pokud si vyberete vzor s výraznými barvami, nemusíte se bát zvolit i koženou kabelku ve výrazné barvě. Při dalšich kouscích oblečení a doplňků bychom už od nějaké výrazné barvy upustili. Myslíme si, že dva výrazné prvky při tomto outfitu zcela postačí, protože víme, že geometrický vzor káro je sám o sobě výrazný vzor.

Bižuterie

  Oblečte svého partnera do stylové mikiny

Při výběru bižuterie bychom byli střídmí. Jak jsme již výše zmínili, tak víme, že káro je výrazný vzor, ​​proto bychom měli k němu volit jemnější bižuterii, aby toho nebylo až tak mnoho. Volili bychom nějaké zlaté mini náušnice spolu s jemným dlouhým zlatým řetízkem. K tomu nějaké kvalitní hodinky a s bižuterií jsme u konce. Opravdu to postačí a vy budete působit za dámu, která umí tento outfit doladit, nikoli zbytečně kombinovat.

Hlava

Vrch hlavy určitě patří klobouku. V současnosti mu přichází na vkus hodně dám a nás to velmi těší, protože je to krásný, stylový a především ženský kousek, který ukáže na každé dáme dokonale. Typ klobouku záleží už do vašeho účesu a tvaru hlavy. Myslíme si, že s tímto vám poradí v každé dobré prodejně, jaký klobouk je pro váš typ obličeje vhodný. Ke káru prostě patří, proto na to nezapomínejte a určitě si jeden pořiďte. Využijte ho celý podzim.

Geometrické vzory byly IN v létě a je tomu tak i na podzim. Podlehněte i vy tomuto stylovému vzoru, který nosí všechny věkové kategorie. Je to tvar, který přinese do každého outfitu trochu klasiky, která je nestárnoucí a vy ho tak můžete nosit ještě i několik let. Nás to těší, protože máme rádi kousky, které jsou nositelné více než jednu sezónu.

  Kvalitních a krásných dámských šatů není nikdy dost

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)