- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiGeometrické vzory v barvách - káro

Geometrické vzory v barvách – káro

-

- Komerční sdělení -aktuality

To, že geometrické vzory jsou trendy i tento podzim, si můžeme všimnout v aktuálních kolekcích různých módních značek. Nejoblíbenější geometrický tvar je současně káro. Najdeme ho dokonce na pánských sakách, které tak poukazují na jeho aktuálnost v každém ročním období. V současnosti oblíbené káro není jen v klasické červené, bílé či modré barvě. Naopak v nejnovějších kolekcích ho najdeme v netradičním barevném provedení všech možných barevných kombinací. Pořiďte si takový barevný hit i vy a my vám v dnešní článku ukážeme, jaké doplňky jsou pro takové barevné káro ideální.

Boty

Boty můžete klidně zvolit i s károvaným vzorem. Je to trochu moc? Ano, chápeme vás. Tak zvolte károvaný vršek a k němu laďte boty podle sezóny. Pokud očekáváte, že bude dnes teplo, tak si klidně vezměte bílé tenisky přesto, že taková barva na vašem károvaném kousku není. Podobně můžete volit v tomto duchu i nějaké černé polobotky, či holínky. Nemusejí vůbec barevně ladit s daným vzorem. Při botách to není až tak podstatné.

Kožená kabelka

Při výběru kožené kabelky tohoto vzoru se řiďte následujícím pravidlem a budete si jisté, že nic nezkazíte. Barvu kožené kabelky si vybírejte podle barvy, která se nachází také na outfitu s károvaným vzorem. Je jedno, zda její zastoupení je větší nebo menší, podstatné je, aby se tam nacházela. Pokud si vyberete vzor s výraznými barvami, nemusíte se bát zvolit i koženou kabelku ve výrazné barvě. Při dalšich kouscích oblečení a doplňků bychom už od nějaké výrazné barvy upustili. Myslíme si, že dva výrazné prvky při tomto outfitu zcela postačí, protože víme, že geometrický vzor káro je sám o sobě výrazný vzor.

Bižuterie

Při výběru bižuterie bychom byli střídmí. Jak jsme již výše zmínili, tak víme, že káro je výrazný vzor, ​​proto bychom měli k němu volit jemnější bižuterii, aby toho nebylo až tak mnoho. Volili bychom nějaké zlaté mini náušnice spolu s jemným dlouhým zlatým řetízkem. K tomu nějaké kvalitní hodinky a s bižuterií jsme u konce. Opravdu to postačí a vy budete působit za dámu, která umí tento outfit doladit, nikoli zbytečně kombinovat.

Hlava

Vrch hlavy určitě patří klobouku. V současnosti mu přichází na vkus hodně dám a nás to velmi těší, protože je to krásný, stylový a především ženský kousek, který ukáže na každé dáme dokonale. Typ klobouku záleží už do vašeho účesu a tvaru hlavy. Myslíme si, že s tímto vám poradí v každé dobré prodejně, jaký klobouk je pro váš typ obličeje vhodný. Ke káru prostě patří, proto na to nezapomínejte a určitě si jeden pořiďte. Využijte ho celý podzim.

Geometrické vzory byly IN v létě a je tomu tak i na podzim. Podlehněte i vy tomuto stylovému vzoru, který nosí všechny věkové kategorie. Je to tvar, který přinese do každého outfitu trochu klasiky, která je nestárnoucí a vy ho tak můžete nosit ještě i několik let. Nás to těší, protože máme rádi kousky, které jsou nositelné více než jednu sezónu.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje