Konec roku se blíží a nemáte stále jasno, jaké dárky pořídit? Mimo zážitkových dárků existuje nespočet dárkových předmětů, které potěší každého. A nejen na Vánoce, ale mohou to být různá výročí, narozeniny. Takto se například vaši zaměstnanci stanou součástí firemní kultury a dáte jim najevo, že na ně myslíte. Dárkové předměty vybírejte podle cílové skupiny, na kterou chcete zacílit.

Sestává-li vaše klientela ze sportovně založených lidí vyznávajících zdravý životní styl, uvítají z radostí dárkové předměty z oblasti sportu. Vybrat vhodné dárkové předměty nemusí být takový horor, jak se na první dojem zdá. Ideální je sednout si s šálkem dobré kávy do křesla a napsat si oblast, na kterou se hodláte zaměřit. Vše se odvíjí od vaší činnosti a potencionálních klientů, které hodláte oslovit. Dnešní článek budiž vám vodítkem.

Dárkové předměty

Dárkové předměty

Prodejci sportovního zboží

Sport je obsáhlé téma. Přesto existují dárky, které účelně osloví každého nadšeného cyklistu, tenistu, běžce či jogína. Za vhodné dárkové předměty bychom v tomto případě mohli považovat diáře pro sportovce, kde je možné si zapisovat své výsledky, textil s potiskem či bandasky na vodu nesoucí logo vaší firmy.

Oblast zahradnictví

Zaměřuje-li se vaše společnost na oblast zahradnictví, pak rovněž nebude žádná věda vybrat vhodné dárky, pro vaše stávající i potencionální klienty. Darovat můžete sadu zahradního nářadí, vtipné montérky či jiný textil určený k práci na zahradě nebo malý kufřík s nářadím.

Gastronomie

Z oblasti gastronomie lze za výtečné dárkové předměty považovat různé kulinářské speciality. Jednat se může o sady exotického koření, pomůcky k pečení a vaření, sady nožů, dekorativní předměty, sady na koktejl, sety pro barmany, sady na svařené víno, originální kuchyňské zástěry, velká kuchařka s mnoha recepty, fondue a jiné. Všechny samozřejmě jak jinak ponesou název vaší společnosti.

Tabákové výrobky

Není to sice zrovna zdraví prospěšný zlozvyk, ale pokud víte, že vaši klienti, obchodní zástupci, zaměstnanci a všichni ti, které chcete nejen potěšit, ale i oslovit kouří, lze věnovat elektronické cigarety (dnes už různých příchutí) a designu. Do této kategorie paří i tabatěrky, zapalovače, vtipné popelníky. Takový zapalovač nebo reklamní sirky nejsou vůbec od věci. Navíc pokud se sami zabýváte prodejem tabákových výrobků, není nad tím potřeba více dumat.

dárkové předměty

Při pořizování dárkových předmětů vycházejte vždy z cílové skupiny, na kterou hodláte zaměřit. Zvýšíte tak podvědomí o vaší značce, odměníte zaměstnance, zákazníky, obchodní partnery nebo poslouží k přímému prodeji.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

  Potřebujte kvalitní fotografie? Vyzkoušejte služby www.svatebni-foceni.cz a budete nadšeni!

Related post

Bydlení Dekorace Zprávy Zprávy

Vánoce klepou na dveře

Recepty

Jak a kde skladovat cukroví

Služby

Jak vybrat ten správný vánoční dárek ?

Comment(0)