- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVyhrajte pod stromeček luxusní parfém Chanel Coco Mademoiselle!

Vyhrajte pod stromeček luxusní parfém Chanel Coco Mademoiselle!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Dívka by měla být dvě věci: Být na úrovni a úchvatná,“ prohlásila kdysi proslulá módní návrhářka Coco Chanel a platí to dodnes. Přesně tak si budete připadat s luxusní vůní, která nese její jméno. Značka Chanel se od jiných parfémových kolekcí liší tím, že představuje novou vůni pouze jednou za deset let. Na vývoji parfému si dávají výrobci opravdu záležet a výsledkem bývají legendy mezi přepychovými vůněmi, jako je Chanel N°5. Jejich novým objevem je právě zmiňovaná Chanel Coco Mademoiselle.

Nadčasové parfémy nikdy neomrzí

Gabrielle „Coco“ Chanel představila světu svůj první parfém Chanel N°5 v roce 1921, tedy před 95 lety, a její vůně žije dál jako jedna z nejslavnějších vůbec. Parfémy Chanel obecně jsou luxusním a drahým zbožím, které dávají jejich nositelkám pocit výjimečnosti a sebevědomí. Není proto divu, že si drží své místo na slunci především mezi celebritami a bohatými aktivními ženami. Vždyť Chanel používala už Marilyn Monroe a potrpí si na něm i Nicole Kidman. Slavné parfémy Chanel však používají i „obyčejné“ smrtelnice, které chtějí být také na úrovni a stejně úchvatné. Chtěla byste některý z nich dostat jako dárek k Vánocům? Pokud je to pro vás příliš drahý luxus, nezoufejte, právě pro vás je určena soutěž o jeden z nejnovějších parfémů značky Chanel. Na trh byl uveden sice již v roce 2001, ale jeho popularita stále roste.

channel

Soutěž o sexy vůni značky Chanel

Podmanivá a svěží vůně Chanel Coco Mademoiselle si získá vaše srdce již po prvním přivonění a bude vás provázet po celý den. Jak jistě víte, pravé parfémy voní intenzivně mnoho dlouhých hodin a jejich vůně se postupně rozvíjí. Chanel Coco Mademoiselle má exotické květinové srdce z jasmínu, mimózy, turecké růže a ylang ylang. Jejími základy jsou svěží bílé pižmo, bobule dřišťálu, sladký kouřový opoponax, pačuli, vanilka a zemitý vetiver. Co musíte udělat, abyste tuto mimořádnou vůni získala jen pro sebe? Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku, jaké složení má hlava parfému Coco Mademoiselle, to znamená, které vůně ucítíte jako první po jeho aplikaci? Soutěž o Chanel probíhá od 1. do 19. prosince. Pospěšte si a do nového roku vstupte s novou jedinečnou vůní, která vám přiroste k tělu!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

PR-články.cz

e-Žena.cz

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje