- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyRecenze Honor x7

Recenze Honor x7

-

- Komerční sdělení -aktuality

Smartphony Honor jsou nyní realitou samy o sobě. Honor x7 je jedním ze smartphonů střední třídy, který společnost představila. Telefon je prostě neuvěřitelný svými vlastnostmi a vzhledem.

Co je součástí telefonu

K vybavení patří:

•Telefon

• 22,5W napájecí zdroj

• Kabel typu C

•Pokrýt

• Předem aplikovaný film na obrazovce

Specifikace Honor x7:

Kvalita designu a konstrukce:

Design těla a estetika jsou neseny ze starého Honoru 50. Tělo telefonu je vyrobeno z plastu, přičemž přední strana je zcela rovná. Zdá se, že telefon vypadá příjemně.

Rozměry telefonu nejsou příliš malé a hmotnost zařízení je téměř 200 g. Hlavním důvodem hmotnosti zařízení je 5000 mAh baterie, která je nevyčerpatelná.

Konektivita:

Jako zařízení Honor má Honor x7 velmi dobrou kvalitu hovoru a během používání se zdá být pohodlným a pohodlným zařízením. WiFi síť je velmi stabilní. Nejsou moc rychlé, ale dostačující.

Bluetooth je také velmi dobrý. Sluchátka i nositelná zařízení fungují dobře. Android Auto si také vede velmi dobře. Je přidán čip NFC, který funguje podle potřeby. Zařízení se zdá být v rukou velmi spolehlivé a udržitelné.

Životnost baterie:

Honor x7 je vybaven 5000 mAh baterií. Baterie zařízení je jedním z nejlepších aspektů Honor x7.

Při používání zařízení v extrémně intenzivní situaci spočívající ve streamování videa, fotek, GPS, map a používání e-mailů zařízení vydrželo velmi dobře a na konci dne zařízení zbývalo ještě 35 % šťávy.

Zobrazit:

Honor ušetřil malou částku na faktoru obrazovky. Honor x7 je osazen tradičním IPS HD+ LCD displejem, ale s poměrně širokou úhlopříčkou.

Obrazovka nabízí obnovovací frekvenci 90 Hz. Displej má v exteriéru dostatečný jas, barvy nejsou příliš špatné a rozlišení obrazu je také přijatelné.

Vibrace a zvuk:

x7 má také tradiční vibrace, ale zařízení stále postrádá lineární motor, ale to není faktor, který je nezbytný pro zařízení střední třídy. Odpovídající je i audio systém přístroje, skládající se z mono audia se slušným akustickým tlakem.

Software:

x7 má Magic UI 4.2, které má kořeny v Androidu 11 (march patch). Zařízení není speciálně navrženo pro lidi závislé na technologiích. Zařízení se ukázalo jako super stabilní i v náročných testovacích situacích. Zpoždění zařízení jsou sporadické a nikdy nejsou příliš patrné.

Výkon:

Zařízení je vybaveno Snapdragonem 680. V ostatních vysoce nabitých zařízeních si procesor příliš nevedl. Spotřeba zařízení je také přijatelná. Jak vzhledem, tak funkcemi je zařízení naprosto kompatibilní s mobilními službami Google.

Foto a video:

Existence zadních kamer je evidentně decentně estetická. Jak se často stává, jsou zde dvě plně využitelné kamery. Máme hlavní 48 MP a ultraširokoúhlý 5 MP. Dva 2MP fotoaparáty (makro a portrét) jsou zanedbatelné.

Ten hlavní nabízí obrázky, které jsou více než použitelné ve dne, užitečné pro sdílení na sociálních sítích a pro výměnu obrázků mezi přáteli, a to i díky několika pěkným funkcím, které lze vidět i na jiných zařízeních Honor a existenci AI funkčnosti i v daném cenové rozpětí pro zdobení barev vašich obrázků.

Závěr

Trh je jistě plný potenciálních smartphonů. Existuje obrovský trh, který se zajímá o sekci rozpočtových zařízení střední třídy. A x7 je jistě lepší a atraktivnější zařízení dostupné v kategorii levných telefonů.

Mohlo by se vám líbit

Jak se používá french press? Praktické tipy a triky

Pokud jste milovníci kávy, určitě si ji zkuste připravit i pomocí tzv. french pressu. Káva je díky tomuto přístroji...

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zeptejte se svých blízkých, jestli znají někoho s vysokou hladinou cholesterolu a zda někdo z nich užívá...
- Komerční sdělení -zpravy

Vlasy jako ze salónu díky produktům na vlasy s pokrokovou technologií

Užíváte si návštěvu kadeřnice, kam se však dostanete jednou, dvakrát za dva měsíce a nemůžete si vynachválit objem, se...

Už jste četli?

Jak se používá french press? Praktické tipy a triky

Pokud jste milovníci kávy, určitě si ji zkuste připravit...

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zeptejte se svých blízkých, jestli znají někoho...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje