- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyRecenze Honor x7

Recenze Honor x7

-

- Komerční sdělení -aktuality

Smartphony Honor jsou nyní realitou samy o sobě. Honor x7 je jedním ze smartphonů střední třídy, který společnost představila. Telefon je prostě neuvěřitelný svými vlastnostmi a vzhledem.

Co je součástí telefonu

K vybavení patří:

•Telefon

• 22,5W napájecí zdroj

• Kabel typu C

•Pokrýt

• Předem aplikovaný film na obrazovce

Specifikace Honor x7:

Kvalita designu a konstrukce:

Design těla a estetika jsou neseny ze starého Honoru 50. Tělo telefonu je vyrobeno z plastu, přičemž přední strana je zcela rovná. Zdá se, že telefon vypadá příjemně.

Rozměry telefonu nejsou příliš malé a hmotnost zařízení je téměř 200 g. Hlavním důvodem hmotnosti zařízení je 5000 mAh baterie, která je nevyčerpatelná.

Konektivita:

Jako zařízení Honor má Honor x7 velmi dobrou kvalitu hovoru a během používání se zdá být pohodlným a pohodlným zařízením. WiFi síť je velmi stabilní. Nejsou moc rychlé, ale dostačující.

Bluetooth je také velmi dobrý. Sluchátka i nositelná zařízení fungují dobře. Android Auto si také vede velmi dobře. Je přidán čip NFC, který funguje podle potřeby. Zařízení se zdá být v rukou velmi spolehlivé a udržitelné.

Životnost baterie:

Honor x7 je vybaven 5000 mAh baterií. Baterie zařízení je jedním z nejlepších aspektů Honor x7.

Při používání zařízení v extrémně intenzivní situaci spočívající ve streamování videa, fotek, GPS, map a používání e-mailů zařízení vydrželo velmi dobře a na konci dne zařízení zbývalo ještě 35 % šťávy.

Zobrazit:

Honor ušetřil malou částku na faktoru obrazovky. Honor x7 je osazen tradičním IPS HD+ LCD displejem, ale s poměrně širokou úhlopříčkou.

Obrazovka nabízí obnovovací frekvenci 90 Hz. Displej má v exteriéru dostatečný jas, barvy nejsou příliš špatné a rozlišení obrazu je také přijatelné.

Vibrace a zvuk:

x7 má také tradiční vibrace, ale zařízení stále postrádá lineární motor, ale to není faktor, který je nezbytný pro zařízení střední třídy. Odpovídající je i audio systém přístroje, skládající se z mono audia se slušným akustickým tlakem.

Software:

x7 má Magic UI 4.2, které má kořeny v Androidu 11 (march patch). Zařízení není speciálně navrženo pro lidi závislé na technologiích. Zařízení se ukázalo jako super stabilní i v náročných testovacích situacích. Zpoždění zařízení jsou sporadické a nikdy nejsou příliš patrné.

Výkon:

Zařízení je vybaveno Snapdragonem 680. V ostatních vysoce nabitých zařízeních si procesor příliš nevedl. Spotřeba zařízení je také přijatelná. Jak vzhledem, tak funkcemi je zařízení naprosto kompatibilní s mobilními službami Google.

Foto a video:

Existence zadních kamer je evidentně decentně estetická. Jak se často stává, jsou zde dvě plně využitelné kamery. Máme hlavní 48 MP a ultraširokoúhlý 5 MP. Dva 2MP fotoaparáty (makro a portrét) jsou zanedbatelné.

Ten hlavní nabízí obrázky, které jsou více než použitelné ve dne, užitečné pro sdílení na sociálních sítích a pro výměnu obrázků mezi přáteli, a to i díky několika pěkným funkcím, které lze vidět i na jiných zařízeních Honor a existenci AI funkčnosti i v daném cenové rozpětí pro zdobení barev vašich obrázků.

Závěr

Trh je jistě plný potenciálních smartphonů. Existuje obrovský trh, který se zajímá o sekci rozpočtových zařízení střední třídy. A x7 je jistě lepší a atraktivnější zařízení dostupné v kategorii levných telefonů.

Mohlo by se vám líbit

Skupinové pojištění je atraktivním benefitem pro zaměstnance

Zaměstnanecké benefity jsou rozšířeným způsobem, jak nabízené pozice ještě více zatraktivnit. Nejčastější zaměstnanecké benefity uchazeče o místo mohou, ale...

Vánoční umělé stromky dnes mají mnoho podob. Znáte je všechny?

Jste rodiči malých dětí a pamatujete si, jak vypadaly umělé vánoční stromky, když jste byli malými dětmi vy? Možná...
- Komerční sdělení -zpravy

Aplikace pro školky aneb jaké jsou nejdůležitější funkce?

V posledních několika letech se do sektoru školství začalo prosazovat čím dál tím větší množství specializovaných softwarů, s jejichž pomocí je...

Už jste četli?

Skupinové pojištění je atraktivním benefitem pro zaměstnance

Zaměstnanecké benefity jsou rozšířeným způsobem, jak nabízené pozice ještě...

Vánoční umělé stromky dnes mají mnoho podob. Znáte je všechny?

Jste rodiči malých dětí a pamatujete si, jak vypadaly...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje