MMA se aktuálně těší obrovské popularitě nejen u mužů. Jsou ovšem zápasy v kleci stále sport, nebo měření sil urostlých svalovců spíše připomíná zábavu ze starověkého Říma??

mma.jpg

Foto: Pixabay

MMA:  Novodobé gladiátorské zápasy, nebo sport opravdových mužů? 

Vypracované postavy, tvrdě vybudovaná fyzička a osudy, které může změnit jeden úspěšný zásah. Přesně takto můžeme definovat MMA zápasy, pro které je tou nejvyšší metou americká organizace UFC. Ultimate Fighting Championship je po právu považovaná za to nejlepší, co v současné době tento bojový sport nabízí. Livestreamy z UFC sledují po celém světě miliony diváků

Velké popularitě se MMA těší i v Česku, kde nedávno proběhl galavečer s názvem Oktagon 15, který beznadějně vyprodal pražskou O2 arénu. Soubojům v kleci tu přihlíželo 20 tisíc diváků. Velké zastoupení mezi fanoušky měly samozřejmě i ženy. Tvrdé zápolení mezi osmi stěnami totiž přitahuje i něžné pohlaví. 

A ženy samozřejmě nezůstávají jen u fandění. Přímo v nejlepší MMA organizaci světa má totiž Česko dokonce svou zástupkyni. Lucie Pudilová měří síly se světovou špičkou už od roku 2017. V letošním roce se dokonce ukázala před domácími fanoušky na akci UFC Prague, která beznadějně vyprodala O2 arénu během několika hodin od spuštění prodeje lístků.  

  Hypotéka bez registru

Velice oblíbené je rovněž sázení na MMA. Sázkové kanceláře vypisují kurzy na všechny alespoň trochu zajímavé akce. V jejich nabídce nechybí ani kurzy na další bojové sporty, jako je například box. Rozhodnutí jestli jsou MMA zápasy hazard se zdravím, který se příliš neliší od proslulých gladiátorských zápasů ve starověkém Římě, nebo zajímavým sportem, necháme na vás. Faktem ovšem je, že bojové sporty jsou aktuálně na obrovském vzestupu a ovlivňují i veřejné dění.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Post by admin

Comment(0)