Každé dítě ocení, když je jeho pokojíček nápaditě sladěný, nechybí zde krásné dekorace, doplňky, úložné prostory a má dost místa na hry. Nezbytnou součástí dětského pokoje je postel, ať už větší či menší, klasická nebo patrová. K pěkným detailům může patřit speciální dětské povlečení přizpůsobené světu plnému her, pohádek, hrdinů a fantazie.

Dětské povlečení

Dětské povlečení

Kvalitní materiál je základ

Povlečení dětské i to pro dospělé musí být z příjemného materiálu, dostatečně savé, kvalitní, příjemné na dotek. Otázka barev a vzorů je věcí druhou. Pokud materiál „kouše“, klouže nebo neodvádí dobře pot, je v tu chvíli nádherný vzor k ničemu. Při nákupu se zajímáme o kvalitu, složení a nezbytné je samozřejmě znát rozměry přikrývky, polštáře a postele, abychom zvolili vhodné rozměry. Povlečení by mělo v zimě hřát, v létě zase trochu chladit, proto není nic neobvyklého mít odlišný materiál na zimu a na léto. K nejoblíbenějším patří bavlna, flanel a mikrovlákno.

  Anglická školka Praha 4

Veselé barvy a motivy

Na vzhledu dětského povlečení záleží. Nudné nebo smutné barvy děti nepotěší, určitě dají přednost těm veselým, s krásnými motivy pro kluky i holky. Jakmile máte dětí více, musíte nejprve zjistit, zda si přejí mít postel povlečenou shodně nebo každé odlišně. Jiné motivy se budou většinou líbit holkám a jiné klukům. Mají vaše ratolesti ohledně ložního prádla nějaké speciální přání nebo jim hodláte udělat radost dárkem? V internetovém obchodě rodinnebaleni.cz je taková nabídka povlečení, že vám bude zrak přecházet.

detske-povleceni-avengers

Do malé i velké postýlky

Ať už potřebujete dětské povlečení do postýlky pro malé děti nebo dětské povlečení do velké postele už pro dítka trochu starší, určitě si vyberete. Není od věci zjistit, jaké postavičky, hrdiny nebo motivy má dítě nejraději, možná právě na ne v sortimentu natrefíte.

Obrázkové povlečení

Povlečení s obrázky rozzáří místnost, děti hned budou večer zaléhat ochotněji a rána budou veselejší. Vedle téměř nikdy nešlápnete s hrdiny kreslených pohádek, zvířátky nebo pohádkovými postavičkami. Není problém sehnat motivy autíček, princezen, Krtečka, Star Wars, Supermana, dinosaurů, Ledového království nebo Mickey a Minnie. Jiné barevné varianty zaujmou chlapce, jiné holčičky.

  LAMAX Tips1: designové špunty s vyváženým zvukem

Ložní prádlo pro nejmenší

Miminka a batolata krásu ložního prádla ještě příliš neocení, ale určitě chcete, aby byla dětská postýlka krásná, něžná a roztomilá. Dětské povlečení do postýlky je ideální svými rozměry i motivy, stačí si vybrat varianty pro holčičky nebo chlapečky.

 

 

 

Related post

Bydlení

Povlečení pro naše miláčky

Comment(0)