- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTrilogie Electric Lady - hudba tak aktuální, až z...

Trilogie Electric Lady – hudba tak aktuální, až z toho mrazí!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Trilogy 2020 od Electric Lady je přelomovým dílem na hudební scéně. Jde o vskutku velkolepý projekt, který v Česku nemá obdoby. Tři na sebe navazující klipy se pyšní precizně vypilovanou hudbou, hlubokou myšlenkou a filmovým zpracováním. Díky tomu osloví nejen fanoušky Electric Lady, ale zasáhne snad každého, kdo s Trilogií přijde do styku.

Komplikace s uvedením

Tereza Rays hudbou žije, což je na její práci poznat. Do Trilogie vepsala své obavy z budoucnosti i kus svého osobního života, místy jsou tedy v Trilogii vidět jisté autobiografické prvky. Celý projekt měl být zveřejněný v roce 2020 a jeho uvedení na hudební scénu bylo naplánováno s velkou parádou. Součástí měly být tiskovky, koncerty s velkolepou show za spoluúčasti dalších umělců jako je například Pepa Vojtek, i předvedení Trilogie na plátnu kin. Z důvodu koronaviru z toho bohužel sešlo, i tak se ale agentura Nemoros, která Electric Lady zaštiťuje, rozhodla Trilogii vydat. A když to nešlo oficiální cestou, vydala ji alespoň digitálně – na iTunes, Spotify a speciálním YouTube kanále. V blízké době se počítá i s vydáním verze na blueray.

Aktuální problémy společnosti

Myslíme si, že vydat Trilogii i za všech těchto omezení bylo to nejlepší, co mohla Electric Lady udělat. Celý příběh Trilogie je totiž tak aktuální, jako kdyby Tereza popisovala události, které se udály včera. Každý z dílů Trilogie se zaměřuje na jedno silné téma – Rebelia pojednává o ekologické katastrofě a problémech se znečišťováním životního prostředí. Politica je exkursem na politickou scénu, kde ukazuje zkorumpovanost vysoce postavených politiků. A poslední z částí, Influenza, ukazuje nemoc společnosti. Ač se to zdá neuvěřitelné, Tereza Rays Trilogii napsala již v roce 2018, o nadcházející pandemii koronaviru tak tehdy neměla ani tušení a přesto se její píseň stala předpovědí budoucnosti.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje