- Komerční sdělení -zeny
BydleníVše, co musíte vědět před nákupem lednice

Vše, co musíte vědět před nákupem lednice

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vyznáte se v termínech, kterými výrobci popisují lednice a jejich funkce? Víte, jaké vlastnosti u lednice sledovat, co je opravdu důležité a co naopak můžete pominout? Přečtěte si našeho průvodce, který vám objasní termíny potřebné pro správný výběr lednice.

  • Technické detaily

Velikost: Zvolit si můžete šířku i výšku lednice. Musíte myslet na to, že za lednicí by mělo zůstat 3-5 cm místa, po bocích alespoň 1 cm. Velikost lednice se určuje nejen podle rozměrů, ale také podle objemu, který by měl odpovídat počtu členů rodiny.

Typ konstrukce: Existují lednice kombinované (se zabudovanou mrazničkou), lednice bez mrazničky, vitrínové lednice, chladničky s malým mrazicím boxem uvnitř a americké lednice.

Umístění lednice: Při výběru je třeba si ujasnit, zda lednice bude vestavěná ve vaší kuchyňské lince, případně jestli je pro vaši kuchyň vhodnější samostatně stojící lednice.

Design: I na barvě a designovém provedení chladničky záleží! Je možné si vybrat nejen mezi standardními odstíny, jako je bílá a stříbrná, ale také můžete zvolit výrazné barevné odstíny od veselé tyrkysové po elegantní rudou.

  • Funkce a vlastnosti

Vše, co musíte vědět před nákupem lednice (2)

NoFrost: Tato funkce zajišťuje, že v kombinovaných chladničkách nevzniká vlhkost a díky tomu ani námraza. V chladničce se systémem NoFrost nebude vznikat vlhkost, která by zkracovala trvanlivost potravin, v mrazničce nebude vznikat vrstva ledu, která by vás nutila k odmrazování a zhoršovala spotřebu.

IonAir: Tento systém vytváří v lednici antibakteriální mikroklima, které prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin. Zároveň udržuje lednici bez nepříjemných zápachů potravin.

AdaptTech: Systém AdaptTech je inteligentní systém se schopností učit se. Chladnička sleduje vaše zvyky a podle toho, jak často otevíráte dvířka a jaká je teplota v prostoru, uzpůsobuje teplotu chladničky. Výsledkem je nižší spotřeba a ideální teplota uvnitř lednice zabraňující předčasnému kažení potravin.

MultiFlow 360°: Jde o ventilační systém uvnitř lednice, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu ve všech částech chladničky. Tento systém má 14 otvorů, kterými proudí chladný ionizovaný vzduch.

Fresh Zone: Jedná se o speciální zásuvku, v níž je udržována teplota kolem 3° C, potraviny, které zde umístíte, tak vydrží déle čerstvé.

Více informací o kvalitních spotřebičích najdete na www.gorenje.cz.

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje