- Komerční sdělení -zeny
ZdravíJak být na chvilku úplně offline?

Jak být na chvilku úplně offline?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Žijeme ve světě, v němž hrají hlavní roli v našich životech technologie. Co bychom si dnes bez takového počítače nebo chytrého mobilního telefonu počali? Dnes už si lidé neumí představit život bez sociálních sítí a bez sdílení svého života s ostatními. Bohužel doba je dnes taková, že stále více lidí žije takzvaným online životem a zapomíná na chvilku zcela vypnout. Online svět je dokonalý, nenajdete v něm nedokonalosti, které najdete na životě, když jste v režimu “off”. Online svět je však synonymem nátlaku. Je dobré od něj někdy odejít a být chvilku offline. Jenže jak na to?

Abyste byli offline, je třeba být na chvilku bez elektroniky. Žádné textování, žádné volání, žádné sdílení a psaní na sociálních sítích. Dokonce ani žádné surfování po internetu. Zkrátka je třeba vypnout mobilní telefony, počítače a jinou podobnou elektroniku. 

Je však velice těžké po mobilním telefonu nesáhnout, vždyť ve většině činností, které během dne vykonáváte, mobilní telefon po ruce mít můžete. Jsou však chvíle, kdy ani telefon s vámi nemůže být. A právě v takových chvílích jste úplně offline a je to tak osvobozující a uklidňující!

Když trávíte čas v meditační pyramidě

Pokud se chcete zbavit deprese, stresu, nahromaděného napětí, pokud chcete dobít energii a být na chvilku úplně offline, mimo realitu a mimo rychle ubíhající svět, pořiďte si na svou zahradu meditační pyramidu, ve které si odpočinete tak dobře, jako kdybyste spali dlouhé hodiny. Meditačním pyramidám se často říká léčivé pyramidy, ale je to krapet zavádějící označení. Působí hlavně na psychickou stránku člověka, je to prostor pro meditaci, čtení, pro učení. 

Energii v pyramidě získáváte z takzvané pyramidální energie, která v pyramidě krouží. I proto se těmto pyramidám přezdívá pyramidy energie

Když jdete na jógu

Offline můžete být taky ve chvíli, kdy jdete na jógu. Ať už jdete na soukromou lekci nebo cvičíte doma, cvičení je efektivní jenom ve chvíli, kdy vás nic nerozptyluje, kdy jste zcela offline. I v tomto případě je to velice uklidňující činnost, která vás utvrdí v tom, že to bez sociálních sítích a online kontaktu se světem chvíli vydržíte.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje