Vypadá to, že 3 a 4 vlna EET postihne i kadeřnictví a holičství. Víte, co by měla taková pokladna splňovat, aby pro vás byla přínosem a ne zátěží? Pomůžeme vám zorientovat se v EET pokladnách se zaměřením na kadeřnictví a holičství.

Měsíční poplatky vs. bez poplatků

Existují varianty pokladen s měsíčními poplatky, ty získaná data zasílají do společného cloudu. Druhou, a dle našeho názoru lepší variantou jsou pokladny, které data nikam nezasílají. Jakmile pokladnu jednou koupíte, je vaše i s veškerými jejími daty. Díky tomu jsou nejen vaše data skutečně vaše, ale současně nemusíte platit žádné měsíční poplatky.

Jedna EET pokladna pro více kadeřnic

Nejen kadeřnice ale třeba i vizážistky, nehtová studia a jiné menší živnostnice pracují společně v jednom pronajatém prostoru, ale na samostatné IČ. V tomto případě by pro vás byla zbytečná investice, abyste si každá zvlášť kupovala svoji vlastní EET pokladnu. Lepší pro vás bude pořídit jednu společnou, která bude umět evidovat více tržeb na jednom zařízení.

  Smartphone Moto M: poklad v prémiovém designu

Dotyková vs. tlačítková

Dalším faktorem, který můžete zvážit je, jestli chcete pokladnu dotykovou nebo tlačítkovou. Záleží na vaší preferenci, jaký stroj se vám bude ovládat lépe. Zda máte třeba v práci často „mastné ruce“ (pak je o něco lepší variantou tlačítková pokladna) a také zda chcete tiskárnu přímo v zařízení anebo externě připojenou.

Zkuste si prohlédnout tři pokladny, které byly společností Consulta (přední dodavatel EET pokladen v České republice) zvoleny jako 3 nejlepší produkty pro kadeřnictví a holičství.

  1. EET pokladna LYNX Conto: umí evidovat až 8 subjektů, má dotykový displej, české rozhraní a jednoduché ovládání
  2. EET pokladna Quorion Qtouch 8: malá a skladná pokladna, dotykové ovládání, snadné použití, integrovaná tiskárna, české rozhraní
  3. EET Quorion QMP 60: tlačítková pokladna, příznivá cena s nadstandartními funkcemi, české rozhraní, intuitivní ovládání

Pokud byste potřebovali s výběrem EET pokladny poradit, obraťte se na email: info@consulta.czPost by admin

Comment(0)