- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylV záři luxusu a vytříbeného vkusu

V záři luxusu a vytříbeného vkusu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Láska je obdivuhodná emoce. Je plná vášně, radosti a úcty k druhému. Pokud se dva mají rádi, jejich vztah se postupně vyvíjí a jednou přijde den D, kdy se muž rozhodne své vyvolené navléknout na ruku prstýnek. Muž v takové situaci řeší, jak svou lásku originálně požádá o ruku, kde to bude, co řekne (co ona odpoví). Při tomto okamžiku hraje důležitou roli malá kroužkovitá věc, která ale může také vše rozhodnout. Drobný prstýnek symbolizuje důkaz příslibu ano. Pánové, dbejte na důkladný výběr zásnubního prstenu! Není nic horšího než neznat vkus své ženy. Abyste měli jistotu, pomoci vám může odborník.

Vhodně zvolený šperk vykouzlí nejen úsměv

Šperk je synonymem luxusu. Ať už bude zlatý, stříbrný, s diamantem nebo perlou. Pokud jej někomu kupujeme, dáváme tím najevo, jak moc si dotyčného vážíme. Většina žen i mužů navíc u šperků hledá nápaditost, eleganci a zároveň kvalitu. Především pak snubní a zásnubní prsteny vyžadují maximální pečlivost při vybírání.

Obchůdky se šperky všeho druhu najdete téměř na každém rohu. Hledáte ale opravdovou kvalitu a k tomu servis? Nebo máte jasnou představu co chcete? I šperky na míru nejsou překážkou. Nakupujte luxusní šperky, snubní a zásnubní prsteny přímo od výrobce. Vybírat můžete z širokého sortimentu, Pretis s.r.o. nabízí více než 10000 kusů klenotů. Najdete zde kolekce COUPLE, GIVERINGS, LUXUR nebo GEMS. Při výrobě používá Pretis kvalitní suroviny, jako jsou diamanty nebo zirkony Swarovski.

Kvalitní šperky s dlouholetou tradicí

Tato firma sleduje nejnovější módní trendy pro uspokojení vkusu slečny i dámy. Nabízí například šperky s diamanty a drahými kameny. Dáváte přednost čistému zlatu? Zaujme vás řada výrobků LUXUR gold. Na pobočkách v Praze a Hradci Králové se můžete kochat luxusními snubními prsteny, přívěšky s pravými perlami, náušnicemi z bílého zlata, náramky ze stříbra a nebo designovými šperky z chirurgické oceli. Na co si jen vzpomenete, to zde najdete. V případě potřeby je zde k dispozici i servis šperků či výroba šperků na míru.

Přestože většinu šperků lze zakoupit na internetu, některé se vyzkoušet musí. Snoubenci by byli nemile překvapeni, kdyby jejich prstýnky nepasovaly. Na pobočkách Pretis v Praze a Hradci Králové se jim ale budou věnovat ochotní zaměstnanci. Společně vyberou snubní prsteny přesně na míru pro zamilovanou dvojici, aby je doprovázela na jejich cestě manželským životem.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje