- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyNezapomínejte sama na sebe: Poradíme tipy, jak se odměnit

Nezapomínejte sama na sebe: Poradíme tipy, jak se odměnit

-

- Komerční sdělení -aktuality

Po náročném pracovním týdnu přišel konečně víkend a vy byste si ráda odpočinula a načerpala síly na další dny? Za každou kvalitně odvedenou práci, ať už se jedná o pracovní záležitost nebo obstarávání domácnosti, může přijít odměna. Jak by ale měla taková odměna vypadat? Možností je opravdu hodně a každý si najde zálibu v něčem jiném.

Udělejte si chvilku sama pro sebe a nechte se hýčkat voňavými produkty

Po vyčerpávajícím dni si zasloužíte teplou koupel se svíčkami a s nějakou dobrou knížkou. Pečujte o své tělo, pleť i vlasy a používejte voňavé produkty a bomby i oleje do koupele. Taková Sephora sleva vám pomůže ušetřit při nákupu nejrůznějších kosmetických přípravků. Relaxaci ve vaně si tak zpříjemníte bombami do vody, ty zakoupíte v nejrůznějších tvarech a s velkým výběrem vůní.

Nezapomínejte si vyhrazovat čas sama na sebe pravidelně. Hodinku pro sebe jednoduše získáte například odložením mobilního telefonu. Jistě znáte ten problém, kdy na telefonu trávíte i několik hodin denně, nemůžete se od něho odtrhnout, aby vám něco neuniklo a čas vám proplouvá mezi prsty. Místo projíždění sociálních sítí a zpráv, které stejně zahltí vaši mysl dělejte něco, díky čemu si odpočinete a nebudete na nic myslet. Nemusí to hned znamenat, že si uděláte několikadenní digitální detox, stačí pouze zkrátit dobu používání mobilního telefonu a udělat si místo toho voňavou koupel nebo beauty odpoledne.

Dopřejte si jednou za čas odměnu v podobě wellnessu

Chvilku sama pro sebe vyplníte i tím, že zajdete na kosmetiku či manikúru a pedikúru, nebo na hodinu jógy. Jednou za čas můžete podniknout wellness pobyt s přítelem či kamarádkami. Odpočinkový wellness pobyt často zahrnuje vstup do bazénu, vířivky, sauny a případně obsahuje i další procedury například v podobě masáží, relaxačních uvolnění či aromaterapie.

Ubytování často k wellnessu zajišťuje také plnou penzi, kromě relaxace, tak ochutnáte i skvělé jídlo, a to v jakémkoliv množství. Po celý den máte přístup do prostorů s bazénem, vířivkou a saunou. Pro tuto příležitost si nezapomeňte do kufru přibalit slušivé plavky. Počkejte až bude k dispozici Oxalis Dessous sleva, díky které budete mít nákup plavek a případně i spodního prádla či dalších doplňků levnější. Spodní prádlo zde zakoupíte i pro vaši druhou polovičku.

Až budete z wellness pobytu odjíždět, budete plně zrelaxovaná, pozitivně naladěná a nabitá energií do dalších pracovních dní, zároveň si budete chtít tento zážitek brzo zopakovat.

I materiální dárky mohou udělat radost

Pokud máte raději aktivní víkendy, užijte si je ve jménu sportu, výlet do přírody vás nabije energií a zároveň prospěje vašemu zdraví. Večer však s přítelem zajděte do restaurace na honosnou večeři. Vychutnejte si kvalitně připravené jídlo se sklenkou dobrého vína a v přítmí svíček.

Oblékněte se do šatů, které jen tak nenosíte a přidejte k vašemu outfitu jedinečný šperk. Nevlastníte takový ve svém šatníku? Pořiďte si náušnice s kamínky či perlami, náhrdelník, prstýnek či náramek české kvality. Poprosit můžete i své blízké, aby vás tímto šperkem obdarovali na vaše narozeniny, svátek či Vánoce. Najdete-li Klenota slevový kód, budete mít hodnotu objednávky značně levnější.

S nádhernými šperky, jež ozvláštní váš outfit se vydejte klidně do divadla, zajděte do kina nebo na koncert. Zrelaxovat lze ale i doma, kde si s druhou polovičkou uděláte romantický večer s dobrým jídlem a filmem, pokud vaše děti zrovna hlídají prarodiče.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje