- Komerční sdělení -zeny
FinanceŠperky s kalcitem

Šperky s kalcitem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chtěli byste na své ruce či krku nosit šperk s minerálem, který se řadí mezi minerál naděje, inspirace a také intuice? Máte zájem o podporu vašeho duchovního i duševního zdraví a uvedení vašeho těla do všeobecné rovnováhy? V tom případě po špercích s kalcitem rozhodně sáhněte, neboť právě tyto šperky se řadí mezi ty šperky, které vám dodají nejen sebevědomí, ale také posílí vaši intuici a rychlé rozhodování. Kromě jiného naprosto krásně vypadají v jakékoliv své formě.

Vlastnosti kalcitu

Kalcit do jisté míry umí podpořit lidskou intuici a také rozhodování. Dbá na duchovní i duševní stav těla a uvádí ho do rovnováhy. Umí tišit neklid a pomoci tak překonat svůj vlastní stín a tím pádem změnit myšlení svého nositele. Poradit si umí i s návaly vzteku a zlosti, které často negativně ovlivňují naše životy. Kromě jiného posiluje také naši vůli a sebevědomí.

Zdravotní účinky kalcitu

Kalcit v oblasti zdraví umí posílit zejména naše kosti a aktivovat imunitní systém v tu správnou chvíli. Kromě toho mírní křeče a podporuje rovněž látkovou výměnu. Pokud kalcit věnujete malým dětem třeba ve formě náramku na ruku, podpoříte tak jejich správný růst.

Historie kalcitu

Kalcit lze pořídit v celé škále barevných variant. Ve starém Egypte, Římě i Babylónii se velké oblibě těšil především zlatý onyx, ze kterého staří Římani uměli vytvářet krásné sochy i monstrózní mozaiky.

Kalcit také od pradávna patří mezi významný zesilovač lidské energie a do značné míry je mu také připisována neuvěřitelná moc napomáhat k jasnozřivosti a také k samotnému rozvoji. Připisují se mu ovšem také další paranormální schopnosti. Kromě jiného kalcit významně podporuje naši intuici a bezvadně umí svým nositelům překonat svůj vlastní stín.

Šperky z kalcitu, které by vám neměly uniknout

Šperky s kalcitem se těší skutečně velké popularitě. Každá žena, která miluje krásné minerály jistě má ve své šperkovnici alespoň jeden šperk s kalcitem, který pro ni má vzácný význam. Moderní šperkařství se rovněž nebojí vyrábět krásné a snové stříbrné prsteny s kalcitem, které jsou neokoukané a dokonale padnou každé dámě či dívce. Pokud tedy chcete někomu ze svých blízkých udělat radost šperkem z kalcitu, rozhodně neprohloupíte.

Další zajímavé informace se dočtete v ćlánku Šperky s kalcitem na našem blogu.

Mohlo by se vám líbit

Bag in box aneb sháníte větší množství vína na rodinnou oslavu?

Rodinné oslavy rozhodně patří mezi významné společenské události, na nichž určitě nechcete chybět. K posezení a popovídání si s rodinnými příslušníky...

Jak najít svůj profesní styl

Šaty dělají člověka a velmi významně se podílí na prvním dojmu, který člověk v ostatních zanechá. Zvlášť v pracovním prostředí, kde...
- Komerční sdělení -zpravy

Šperky s kalcitem

Chtěli byste na své ruce či krku nosit šperk s minerálem, který se řadí mezi minerál naděje, inspirace a...

Už jste četli?

Bag in box aneb sháníte větší množství vína na rodinnou oslavu?

Rodinné oslavy rozhodně patří mezi významné společenské události, na...

Jak najít svůj profesní styl

Šaty dělají člověka a velmi významně se podílí na...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje