- Komerční sdělení -zeny
FinanceŠperky s kalcitem

Šperky s kalcitem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chtěli byste na své ruce či krku nosit šperk s minerálem, který se řadí mezi minerál naděje, inspirace a také intuice? Máte zájem o podporu vašeho duchovního i duševního zdraví a uvedení vašeho těla do všeobecné rovnováhy? V tom případě po špercích s kalcitem rozhodně sáhněte, neboť právě tyto šperky se řadí mezi ty šperky, které vám dodají nejen sebevědomí, ale také posílí vaši intuici a rychlé rozhodování. Kromě jiného naprosto krásně vypadají v jakékoliv své formě.

Vlastnosti kalcitu

Kalcit do jisté míry umí podpořit lidskou intuici a také rozhodování. Dbá na duchovní i duševní stav těla a uvádí ho do rovnováhy. Umí tišit neklid a pomoci tak překonat svůj vlastní stín a tím pádem změnit myšlení svého nositele. Poradit si umí i s návaly vzteku a zlosti, které často negativně ovlivňují naše životy. Kromě jiného posiluje také naši vůli a sebevědomí.

Zdravotní účinky kalcitu

Kalcit v oblasti zdraví umí posílit zejména naše kosti a aktivovat imunitní systém v tu správnou chvíli. Kromě toho mírní křeče a podporuje rovněž látkovou výměnu. Pokud kalcit věnujete malým dětem třeba ve formě náramku na ruku, podpoříte tak jejich správný růst.

Historie kalcitu

Kalcit lze pořídit v celé škále barevných variant. Ve starém Egypte, Římě i Babylónii se velké oblibě těšil především zlatý onyx, ze kterého staří Římani uměli vytvářet krásné sochy i monstrózní mozaiky.

Kalcit také od pradávna patří mezi významný zesilovač lidské energie a do značné míry je mu také připisována neuvěřitelná moc napomáhat k jasnozřivosti a také k samotnému rozvoji. Připisují se mu ovšem také další paranormální schopnosti. Kromě jiného kalcit významně podporuje naši intuici a bezvadně umí svým nositelům překonat svůj vlastní stín.

Šperky z kalcitu, které by vám neměly uniknout

Šperky s kalcitem se těší skutečně velké popularitě. Každá žena, která miluje krásné minerály jistě má ve své šperkovnici alespoň jeden šperk s kalcitem, který pro ni má vzácný význam. Moderní šperkařství se rovněž nebojí vyrábět krásné a snové stříbrné prsteny s kalcitem, které jsou neokoukané a dokonale padnou každé dámě či dívce. Pokud tedy chcete někomu ze svých blízkých udělat radost šperkem z kalcitu, rozhodně neprohloupíte.

Další zajímavé informace se dočtete v ćlánku Šperky s kalcitem na našem blogu.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje