- Komerční sdělení -zeny
BydleníJak si pochutnat na vodě z kohoutku?

Jak si pochutnat na vodě z kohoutku?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vláčíte se každý den s těžkým nákladem v podobě vody v plastových lahvích, protože se tekutině, která teče z vašeho kohoutku, ani nedá říkat voda? Dělá vám starosti, že se nákup balené vody dost podstatně vrývá do vašeho rodinného rozpočtu? A víte, že se nemusíte trápit? Existuje jedno chytré řešení, jak kohoutkovou vodu přeměnit ve svěží tekutinu!

Se sílou aktivního uhlíku

Kohoutková voda vám nechutná z toho důvodu, že obsahuje celou řadu příměsí, které do ní nepatří. V kohoutkové vodě se nachází běžně stopy chloru a dalších organických sloučenin. Pro zdraví nebezpečné nejsou, ale chuť vody ovlivní výrazně a to tak, že se stává nepoživatelnou (více na toto téma zde). Možností, jak se pachuti zbavit, je aktivní filtrace, kterou má moderní automat na vodu. Je založena na aktivním uhlíku, který na sebe dokáže vázat většinu nečistot, zbylé se uchytí ve filtru a výsledkem je, že si pochutnáte na svěží vodě!

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_w-system_cz_01

2 varianty

Do domácnosti se hodí aquabar s přímým napojením na vodovodní systém. Jeho výhodou je, že během chvíle dokáže nabídnout studenou i horkou vodu. Na trhu je aktuálně několik barevných variant, i automat na vodu hravě sladíte s designem vaší domácnosti.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_w-system_cz_02

Druhou variantou je automat na vodu s barelem. Tento se nepřipojuje k vodovodnímu systému. Stačí zajistit jen přívod elektřiny. Barely na vodu jsou přenosné a je možné si je objednat s dovážkou přímo domů. Tento typ automatu nachází uplatnění i na zahradě či v rekreačních objektech. Kromě dvou předchozích je ve hře také výrobník sodovky. S ním si budete užívat svěží chuť perlivé vody.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_w-system_cz_03

Formou pronájmu

Jestliže se pro automat na vodu rozhodnete, nemusíte ho hned kupovat. Společnost Watercooler System s.r.o. nabízí jejich výhodný pronájem včetně veškerého servisu. Dejte nechutné kohoutkové vodě jednou provždy sbohem a začněte si užívat svěží vodu díky automatu!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje